--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Tuniakový šalát

10. 1. 2017 | 7514 Zhliadnutie
4
porcie
45
minút
obtiažnosť
1045 kJ / porcia

Pripravte si šalát, na ktorom si naozaj pochutíte. Tuniak v pikantnom chilli oleji s vajíčkom Vám zaistí kvalitné zdroje bielkovín a zelenina vitamíny a vlákninu.

Postup

Vajcia uvaríme natvrdo. Zeleninu nakrájame na menšie kúsky. Cibuľku na prúžky. Všetko premiešame vo väčšej miske. Cícer zlejeme a prepláchneme vodou. Necháme odkvapkať a zamiešame do šalátu. To isté urobíme s kukuricou. Tuniaka necháme odkvapkať a potom pridáme tiež do šalátu a dôkladne premiešame. Na záver ozdobíme celý šalát na štvrťky pokrájanými vajciami, prípadne dochutíme soľou a korením. Podávame samotné alebo s celozrnným pečivom.

 

Suroviny

2 veľké plechovky tuniaka v chilli oleji
3 vajcia
1 plechovka cícera
1 plechovka odkvapkanej kukurice
400 g cherry paradajok
uhorka
žltá paprika
červená paprika
červená cibuľa
soľ
korenie

4 porcie | doba prípravy 45 minút | 1045 kJ / 250 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

4
porcie
20
minút
obtiažnosť
1411 kJ / porcia
2
porcie
25
minút
obtiažnosť
1108 kJ / porcia
4
porcie
50
minút
obtiažnosť
1333 kJ / porcia
3
porcie
20
minút
obtiažnosť
1716 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment