--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Tofu špízy nielen na letnú barbecue

17. 6. 2016 | 7743 Zhliadnutie
2
porcie
25
minút
obtiažnosť
1108 kJ / porcia

Tofu je veľmi univerzálny, dá sa jesť na slano i na sladko, teplý aj studený. Ale taký grilovaný tofu úplne zmení štruktúru a vytvorí si chrumkavú kôrku. Užite si bezmäsité špízy.

Postup

Tofu, papriku, cibuľu a šampiňóny nakrájame na väčšie kocky. Na jednom konci špajle pomocou noža vytvoríme špičku. Napichujeme striedavo tofu, zeleninu, šampiňóny a paradajky. Grilujeme na grile alebo v rúre na papieri na pečenie. Až bude tofu po okrajoch chrumkavý a zelenina mäkká, môžeme servírovať. Podávame s jogurtovým dipom, ktorý vytvoríme tak, že zmiešame v miske všetky ingrediencie.

ČERVENÁ CIBUĽA: Cibuľa má silný antibakteriálny účinok, pomáha znižovať množstvo triglyceridov v krvi a tiež obsahuje flavonoidy, ktoré fungujú ako antioxidanty. Červená cibuľa sa hodí k tepelnej úprave a na grilovanie, skvelá je v tom, že teplom skaramelizuje a vytvorí prirodzene sladkú chuť.

Suroviny

1 kocka marinovaného tofu
1 žltá paprika
1 červená paprika
cherry paradajky
šampiňóny
1 červená cibuľa

2 porcie | doba prípravy 25 minút | 1108 kJ / 265 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

4
porcie
45
minút
obtiažnosť
907 kJ / porcia
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
1575 kJ / porcia
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
1319 kJ / porcia
8
porcií
15
minút
obtiažnosť
378 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment