--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Raňajková kaša na cesty

25. 1. 2017 | 16443 Zhliadnutie
1
porcia
10
minút
obtiažnosť
1706 kJ / porcia

Odchádzate z domu skoro ráno a nestíhate sa naraňajkovať? Pripravte si deň vopred kašu, ktorá môže byť zakaždým trochu iná. K príprave nepotrebujete nič špeciálne, ani varešku. Stačí pohárik s viečkom.

Postup

Vezmeme suchý pohár s viečkom. Do pohára dáme vločky a zalejeme mliekom tak, aby boli ponorené. Do zmesi ešte pridáme po lyžičke chia semienka a med. Navrch navrstvíme sušené ovocie pokrájané na menšie kúsky a zasypeme nahrubo nasekanými orieškami. Zaskrutkujeme, dáme do chladničky a necháme odpočívať do druhého dňa. Ráno vezmeme hotovú kašu v poháriku a zjeme kedykoľvek počas dopoludnia.

TIP: Keď sa nestíhate ráno v pokoji doma naraňajkovať, je táto kaša pre vás riešenie. Obsahuje totiž všetko, čo pre úspešný štart do nového dňa potrebujete - komplexné sacharidy, bielkoviny, tuky, dostatok vitamínov i vlákniny.

Suroviny

4 PL ovsených vločiek
(rastlinné) mlieko
1 lyžička medu
1 lyžička sušeného ovocia podľa chuti (hrozienka, marhule, slivky, brusnice, čučoriedky)
hrsť nasekaných orieškov podľa chuti
1 lyžička chia semienok

1 porcia | doba prípravy 10 minút | 1706 kJ / 408 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

4
porcie
15
minút
obtiažnosť
927 kJ / porcia
2
porcie
15
minút
obtiažnosť
1772 kJ / porcia
4
porcie
45
minút
obtiažnosť
1708 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment