--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Morčacie prsia plnené špargľou

18. 5. 2016 | 14214 Zhliadnutie
4
porcie
45
minút
obtiažnosť
907 kJ / porcia

Výborné jarné jedlo, po ktorom určite nepriberiete. Posúďte sami, ako špargle pristane biele mäso.

Postup

Morčacie prsia umyte a osušte. Ostrým špicatým nožom v ňom vytvorte otvor pre plnenie. Na oleji a masle orestujte cesnak a jarnú cibuľku, pridajte špargľu pokrájaný na kolieska, sušené paradajky a rozmarín. Všetko duste pod pokrievkou približne 10 minút. Hneď ako zmes vychladne, okoreňte ju čerstvo mletým korením a natrhajte do nej kúsky mozzarelly. Takto vzniknutou zmesou naplníme morčacie prsia. Naplnené vložte do zapekacej misky a pečte v predhriatej rúre na 200 ° C asi 35 - 45 minút, podľa typu rúry. Ako prílohu odporúčame zemiaky v šupke.

ŠPARGĽA: Je to rastlina bohatá na vitamín C, E, kyselinu listovú aj draslík. Má len veľmi nízky obsah kalórií a vysoký obsah mikroživín a vlákniny. Je vhodná do redukčného i racionálneho jedálnička. Pre jeho schopnosť znižovať krvný tlak je vhodná najmä pre ľudí, ktorí sa na VKT liečia. Na jar je plná energie a navyše podporuje dobré trávenie. Špargľa je známa aj pre svoje afrodiziakálne účinky.

Mozzarella light - má iba 8,5 g tuku oproti klasickej verzii, ktorá obsahuje až 20 g v 100 g. Klasická verzia vám v jednej guľôčke poskytne takmer 2/3 odporúčanej dennej dávky tuku. Čo nie je to pravé, ak sa práve snažíte chudnúť. Mozzarella je jedna z mála výrobkov, pri ktorej je light verzia tou správnou voľbou! A to nielen pri redukčnom jedálničku. Chuťou to určite nespoznáte.

Suroviny

1 morčacie prsia (vhodné na plnenie) cca 400 g
2 ks sušených paradajok
1 strúčik cesnaku
1 lyžica GHI (prepustené maslo)
1 lyžica olivového oleja
3 stonky zelenej špargle
1 lahôdková cibuľka
1 mozzarella light
vetvička rozmarínu

4 porcie | doba prípravy 45 minút | 907 kJ / 217 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

3
porcie
20
minút
obtiažnosť
1693 kJ / porcia
1
porcia
20
minút
obtiažnosť
1200 kJ / porcia
2
porcie
15
minút
obtiažnosť
1720 kJ / porcia
4
porcie
60
minút
obtiažnosť
2064 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment