--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Králik à la sviečková

12. 10. 2016 | 9872 Zhliadnutie
4
porcie
120
minút
obtiažnosť
1723 kJ / porcia

Tiež ste si mysleli, že keď chudnete, je pre vás sviečková tabu? Máme pre vás dobrú správu - nie je. Dajte si náš odľahčený variant s polentovými trojuholníkmi miesto knedlí.

Postup

Príprava králika:
Na oleji orestujeme cibuľu, pridáme na kocky nakrájanú koreňovú zeleninu a podlejeme vývarom. Králika osolíme, okoreníme a vložíme do zeleninového základu. Pridáme zmes korenia na sviečkovú (bobkový list, nové korenie, celé korenie). Varíme pod pokrievkou asi 1,5 hodiny, kým nebude mäso mäkké. Akonáhle mäso zmäkne, vyberieme ho a zeleninu rozmixujeme tyčovým mixérom dohladka. Nakoniec opatrne vmiešame biely jogurt. Dochutíme soľou, popr. korením.

Príprava trojhuholníkov:
Vopred pripravený vývar privedieme k varu, vsypeme polentu a primiešame maslo. Krátko povaríme (musí sa vytvoriť hustá kaša) a vylejeme na malý plech o rozmere asi 20 × 30 cm, ktorý sme predtým vyložili papierom na pečenie. Akonáhle polenta vychladne, vykrojíme trojuholníky, ktoré opečieme nasucho na panvici. Podávame ako prílohu k mäsu preliate omáčkou.

 

 

 

Suroviny

KRÁLIK:
1 naporciovaný králik
2 lyžičky oleja
1 cibuľa
3 mrkvy
4 stopky zeleru
1 l zeleninového vývaru
bobkový list
nové korenie
čierne korenie
soľ
150 g bieleho 3,5% jogurtu Hollandia
TROJUHOLNÍKY:
500 ml zeleninového vývaru
200 g polenty (kaša musí byť naozaj hustá)
asi 50 g masla
soľ
čierne korenie

4 porcie | doba prípravy 120 minút | 1723 kJ / 412 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

6
porcií
90
minút
obtiažnosť
1262 kJ / porcia
2
porcie
60
minút
obtiažnosť
1635 kJ / porcia
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
585 kJ / porcia
2
porcie
10
minút
obtiažnosť
1332 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment