--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Kokosový chia puding

25. 4. 2017 | 7804 Zhladnutie
4
porcie
15
minút
obtiažnosť
560 kJ / porcia

Zameňte klasické mlieko za kokosové a namiesto pudingového prášku použite chia semienka. Získate puding, ktorý vám dodá tú správnu energiu aj vitamíny. A kalorických hodnôt sa báť nemusíte.

Postup

Najprv si rozmixujeme mlieko s jogurtom, kokosom a sirupom. Vznikne tekutá zmes, do ktorej prisypeme chia semienka a starostlivo premiešame vo väčšej miske. Počas ďalších 20 minút ešte dvakrát až trikrát premiešame a zmes dáme stuhnúť do chladničky. Chia semienka majú veľmi vysoké hydrofilné vlastnosti, čo znamená, že sú schopné nasiaknuť veľké množstvo tekutiny. Asi po hodine zmes premiešame ešte raz, aby sa nevytvorili hrudky a necháme ešte aspoň hodinu tuhnúť. Až keď dosiahneme pudingovú konzistenciu, môžeme servírovať do pohárov a dozdobiť podľa vašej fantázie s mussli a ovocím.

Čakankový sirup: Toto prírodné sladidlo novej generácie určite stojí za povšimnutie. Nízka kalorická hodnota, nízky glykemický index a vysoký podiel vlákniny z neho robí favorita medzi prírodnými sladidlami. Navyše vieme, že môže pomôcť pri liečbe gastritídy, obličkových a žlčníkových kameňov, angín, žltačky a kožných zápalov.

Suroviny

5 PL chia semienok
200 ml kokosového mlieka
200 g sójového jogurtu s kokosovou príchuťou
2 PL strúhaného kokosu
2 PL čakankového sirupu (alebo javorového, medu, ..)
balenie Smart Snack (alebo 30 g iného müsli bez pridaného cukru)
ovocie na ozdobenie

4 porcie | doba prípravy 15 minút | 560 kJ / 134 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

1
porcia
5
minút
obtiažnosť
8
porcií
50
minút
obtiažnosť
1128 kJ / porcia
8
porcií
90
minút
obtiažnosť
1658 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment