--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Bulgur s tempehom a shitake

13. 1. 2017 | 6467 Zhliadnutie
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
1319 kJ / porcia

Zmiešajte pšeničný bulgur - zdravú náhradu bielej ryže, tempeh - fermentovanú sóju a antioxidanty nabité v hubách shitake. A máte ideálne ľahké jedlo proti chrípke a nachladnutiu.

Postup

Bulgur uvaríme podľa návodu na obale. Akonáhle je uvarený, necháme v sitku odkvapkať. Huby shitake si namočíme vo vode, aby zmäkli. Vo väčšom hrnci rozohrejeme olej, na ktorom orestujeme najemno nakrájanú cibuľu. Pridáme na menšie kocky pokrájaný tempeh a huby shitake nakrájané na pásiky. Chvíľu spoločne restujeme, okoreníme, podlejeme trochou horúcej vody, prichutíme sójovou omáčkou a spoločne krátko podusíme. Nakoniec pridáme odkvapkaný bulgur, premiešame a všetko spolu varíme na miernom plameni, kým sa nevstrebe všetka voda.

Niečo navyše:

Huby shitake boli v Číne používané ako účinné afrodiziakum a ako prevencia cievnych mozgových príhod.

Tempeh vďaka fermentácii získava vysoký podiel proteínov, vlákniny a vitamínov. Vo vegetariánskej kuchyni nahrádza mäso.

Suroviny

1 údený tempeh
300 g bulguru
1 cibuľa
niekoľko húb shitake
2 lyžice olivového oleja
kvalitná sójová omáčka - Tamari
čierne korenie

4 porcie | doba prípravy 30 minút | 1319 kJ / 315 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

3
porcie
20
minút
obtiažnosť
1693 kJ / porcia
4
porcie
120
minút
obtiažnosť
1163 kJ / porcia
4
porcie
25
minút
obtiažnosť
796 kJ / porcia
1
porcia
10
minút
obtiažnosť
661 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment