--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Radosť zo seba

Výživový plán pre večné diétarky

Zmena životného štýlu by mala byť dlhodobá a najlepšie trvalá. Vyskúšali ste už všetky diéty a poznáte všetky výživové doporučenia a napriek tomu sa Vám nedarí schudnúť? Vieme, že nie je reálne, aby sa človek stal zo dňa na deň otrokom jedla, už navždy si varil, radšej vynechával všetky oslavy alebo sa už nikdy nedotkol alkoholu. Aj tieto veci totiž k životu patria a čas od času nikomu neuškodia.

Nechajte sa viesť

Z našich skúseností vieme, že sú dva typy ľudí. Jedni sa snažia až príliš a potom vyhoria. Tí druhí sa zase až príliš drží hesla, že raz za čas sa pravidlá môžu porušiť. My potom ale zistíme, že nejakým spôsobom hrešia prakticky denne. Jeden deň je to torta, druhý deň pohárik vína, tretí deň preležať celý v posteli a tak ďalej. Odhadnúť totiž mieru, čo je ešte v poriadku a čo už vás k cieľu nedovedie, je niekedy náročné a hodí sa mať poruke skúseného špecialistu, ktorý nestranne zhodnotí vašu situáciu.

Nemusíte byť hneď kuchár

Ak nemáte možnosť denne si variť a pripravovať si čerstvé jedlo, tak to ešte neznamená koniec snahy. Je veľa reštaurácií a dokonca už aj fastfoodov, kde sa môžete najesť tak, aby vám to zapadlo do vášho výživového plánu. Nemusí to byť vždy ideálne, ale ak sa dostanete do situácie, kedy musíte voliť medzi "zlom" a" horším zlom", tak sa hneď nevzdávajte. Po čase sami zistíte, že jedlá sa dajú aj rôzne kombinovať. Pokiaľ ale na varenie nemáte čas, tak zistíte, že je veľa zdravých a chutných jedál, ktoré zvládnete pripraviť do 15 minút, a to aj keď máte obe ruky ľavé.

Ísť cvičiť nie je nič pre vás

Často s klientmi riešime aj to, že majú sedavé zamestnanie a pohyb v popoludňajších hodinách po práci je pre nich už unavujúce. Tu je dôležité povedať, že každý pohyb naviac sa počíta. V každej situácii sa dá vymyslieť nejaký ďalší pohyb, ktorý vás v ceste za zdravou hmotnosťou posunie zase o kúsok ďalej. A čo viac, pohyb má veľmi pozitívny vplyv aj na psychiku. Pokiaľ ale cvičením nechcete strácať čas, tak vyskúšajte naše cvičebné programy. Môžete tak cvičiť kedykoľvek doma a bez potreby zvláštnych pomôcok. Cvičenie, rovnako ako NUTRIADAPT gramážovú kuchárku na mieru, vám zostavíme priamo podľa vašich potrieb a obmedzení.

Ringsegment Ringsegment

Ako s nami
budete chudnúť

ZÁKLADNÁ DIAGNOSTIKA

Hmotnosť je len číslo a orientovať sa len podľa neho nie je ideálne. Na tom, či vaše telo funguje ako má, sa totiž výrazne podieľa napríklad aj podiel tuku, množstvo viscerálneho tuku alebo miera hydratácie. Váš biologický a metabolický vek sa potom môžu výrazne líšiť. To, ako sa cíti vaše telo následne ovplyvňuje aj celý proces chudnutia a tiež nastavenie energetického príjmu. Preto sú tieto informácie veľmi dôležité. Základnú diagnostiku vykonávame opakovane a slúži aj k porovnaniu výsledkov a uisteniu, že cesta, ktorú ste si zvolili, je tá správna.

METABOLICKÁ DIAGNOSTIKA

V NUTRIADAPT máme jednu dôležitú zásadu a tou je, že každý potrebuje individuálny prístup. Diéta vášho kolegu pravdepodobne nebude sedieť vám a to, že vaša známa cvičí denne pilates, ešte neznamená, že s ním musíte začať tiež. Nájsť tú správnu cestu by ale nemalo byť založené na taktike pokus-omyl. Preto pre vytvorenie tej správnej stratégie potrebujeme získať čo najviac informácií. Zaujíma nás predovšetkým vaša zdravotná stránka, zloženie tela, rodinná anamnéza, ale dôležité je pre nás napríklad aj to, či jete pravidelne mäso alebo netrpíte potravinovými alergiami. Všetky tieto informácie zohľadníme a zostavíme vám osobný výživový plán priamo na mieru.

VÁŠ OSOBNÝ VÝŽIVOVÝ PLÁN

Osobný výživový plán sa nenazýva "osobný" len tak, obsahuje aj váš jedálniček na mieru. Nebudeme s vami riešiť, ako zdravo pribrať, keď vaším cieľom je redukcia. Prečo by vás mali zaujímať informácie o množstve cukru v nápojoch, keď vy už roky pijete len čistú vodu? My vám vykonáme základnú analýzu, metabolickú diagnostiku, prípadne ďalšie potrebné vyšetrenia. Na základe toho dostanete podrobné odporúčania týkajúce sa výživy, ktoré sú zostavené práve na základe zhodnotenia vašej situácie a ktoré povedú k splneniu vášho cieľa. Veľkú časť potom predstavujú aj praktické tipy, aby ste si na nový životný štýl jednoducho zvykli a aplikovali ho do svojho bežného života. Pracujete na zmeny? Nevadí. Naučíme vás, ako si jedlá prispôsobiť podľa typu zmien. Musíte jesť kvôli pracovným obedom pravidelne v reštaurácii? Nevadí. Pomôžeme vám nájsť ten najlepší variant. Súčasťou osobného výživového plánu, je aj gramážová kuchárka, čiže váš jedálniček na mieru. Nájdete v nej recepty, ktoré presne zodpovedajú zásadám vášho odporúčaného stravovania. Kuchárka je pripravená na mieru a tomu zodpovedá nielen gramáž a typ potravín, ale napríklad aj počet denných porcií.

CHUDNETE NATRVALO

Tou najdôležitejšou časťou je ale podpora a odborná pomoc, a to v každej situácii. Mnohým ľuďom sa podarí schudnúť, ale iba málokomu sa podarí túto hmotnosť bez odbornej pomoci udržať. Pre vaše telo predstavuje chudnutie stresovú záťaž. Každý, kto je v strese, sa snaží z tejto situácie rýchlo dostať a vrátiť veci do normálu. Rovnako to funguje aj s chudnutím. Preto u toľkých ľudí nastane jojo efekt. Stabilizácia hmotnosti a jej udržanie je tak mnohokrát komplikovanejšie než samotné chudnutie. Preto je také dôležité naďalej udržiavať kontakt so špecialistom a s jeho pomocou tieto fázy prekonať a predovšetkým vytrvať. Vďaka tomu sa stane váš životný štýl udržateľným a nebude problém si udržať aj hmotnosť.


Ringsegment

Aké služby môže obsahovať váš plán?

Pravidelná odborná starostlivosť aj online

Odborná starostlivosť, opakovaná diagnostika a detailný monitoring výsledkov, to je kľúč k vášmu úspechu a k trvalým zmenám.

Viac

Komplexný biochemický skríning organizmu s odborným posudkom lekára

Krv nám prezradí, ako veľa detailov, tak aj zásadné informácie, ktoré využijeme pri výbere výživového smeru a nastavenia vášho programu.

Viac

Potravinové intolerancie

Telo môže trpieť neschopnosťou spracovať určité súčasti potravín. Často ide o alergiu, ale nemusí to tak byť. Na vine môže byť aj potravinová intolerancia, ktorá nespôsobuje imunitnú reakciu organizmu.

Viac

Matabolická diagnostika

Ide o unikátnu diagnostiku vášho metabolizmu a to s jediným cieľom - dokonale pochopiť, ako funguje váš organizmus a nastaviť všetko tak, aby dosiahnutie cieľov bolo úplne reálne.

Viac

Určenie miery stresovej zátaže organizmu

O tom, že stres významne ovplyvňuje naše zdravie niet pochýb. Preto naše diagnostické metódy zahŕňajú aj vyšetrenia na certifikovanom photoplethysmographe.

Viac

Pohybové videá na doma

Pohyb bezpochyby patrí k zdravému životnému štýlu. Skĺbiť ho so svojim zabehnutým režimom ale nemusí byť vôbec jednoduché.

Viac

Analýza črevného mikrobiómu

Črevný mikrobióm je pojem zahŕňajúci všetky mikroorganizmy osídľujúce ľudská črevá. Jeho zloženie môžeme ovplyvniť faktormi, ako sú strava, životné prostredie či užívanie liekov.

Viac

Funkčné potraviny a prémiové doplnky

Z praxe vieme, že požadované výsledky možno dosiahnuť len úpravou stravy a ďalšími zmenami v rámci životného štýlu. Naši klienti dosahujú výsledky rýchlejšie, ak zaradia aj vhodné prémiové doplnky stravy NUTRIADAPT.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Čo o nás povedali naši klienti

Helena Vyvlečková

"Až pravidelné konzultácie s mojou špecialistkou ma naučili sa orientovať v potravinách. Chudnutie mi potom išlo oveľa jednoduchšie."*

Jaroslav Vondrák

" Zlepšila sa mi cukrovka a znížil cholesterol. Môj lekár ma chváli a navyše zase jazdím s vnúčatami na bicykli."

Alena Nekvapilová

" Vďaka pravidelným cvičebným videám som sa začala zase hýbať. Cítim sa oveľa mladšia a mám oveľa viac energie."

Rezervačný formulár

Ringsegment