--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Zdravý Ceasar šalát

10. 5. 2015 | 15781 Zhliadnutie
2
porcie
15
minút
obtiažnosť
1720 kJ / porcia

Mnohí z nás milujú Ceasar šalát. U nás sa však najbežnejšie pripravuje aj s bagetou, majonézou, parmezánom a slaninkou. Čiže nič pre tých, čo držia diétu. Ceasar šalát obsahuje také množstvo kilojoulov, že sa pokojne vyrovná menu z fastfoodu. My máme pre vás zdravšiu, ale o nič menej chutnejšiu variantu.

Postup

Mnohí z nás milujú Ceasar šalát. U nás sa však najbežnejšie pripravuje aj s bagetou, majonézou, parmezánom a slaninkou. Čiže nič pre tých, čo držia diétu. Ceasar šalát obsahuje také množstvo kilojoulov, že sa pokojne vyrovná menu z fastfoodu. My máme pre vás zdravšiu, ale o nič menej chutnejšiu variantu.

 

 

Hydinové prsia nakrájajte na rezance, osoľte a okoreňte. Potom rýchlo osmažte na panvici, zľahka potretej olivovým olejom, a po dovarení zmiešajte s natrhaným rímskym šalátom.

Medzitým si pripravte  dresing: Vytlačte celý citrón, zmiešajte s olivovým olejom, prelisovaným cesnakom a horčicou. Pokiaľ  vám je dijonská horčica veľmi ostrá, použite kremžskú horčicu.

Na panvici nasucho opražte tekvicové alebo slnečnicové semienka.

Šalát zmiešajte s dressingom a posypte ešte teplými semienkami.

Suroviny

1 rímsky (príp. iný listový) šalát
200 g morčacích (kuracích) pŕs
1 veľký citrón
30 ml olivového oleja
2 lyžičky dijonskej horčice
2 strúčiky cesnaku
50 g tekvicových či slnečnicových semienok
čierne korenie, morská soľ

2 porcie | doba prípravy 15 minút | 1720 kJ / 411 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

4
porcie
30
minút
obtiažnosť
585 kJ / porcia
1
porcia
30
minút
obtiažnosť
1626 kJ / porcia
1
porcia
30
minút
obtiažnosť
2006 kJ / porcia
7
porcií
60
minút
obtiažnosť
560 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment