--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Prepustené maslo - ghí

23. 2. 2017 | 7232 Zhliadnutie
10
porcií
20
minút
obtiažnosť
736 kJ / porcia

Prepustené maslo sa hodí ako na studenú, tak i teplú kuchyňu.

Postup

Maslo vložte do hrnca a pri strednom plameni nechajte rozpustiť. Priveďte do varu, a keď začne bublať, stiahnite oheň na minimum tak, aby ľahko prebublávalo.

Začne sa tvoriť pena a na dne hrnca zrazenina bielkoviny. Nechajte chvíľu ťahať, kým nedocielite krásnu zlatú farbu a vôňu. Lyžicou odstráňte z povrchu penu (tú nemusíte vyhadzovať - skvelá je napr. do kaše alebo k rýchlemu orestovaniu zeleniny) a usadenej bielkoviny sa zbavíte precedením cez plátno.

Dajte pozor, aby sa maslo neprepálilo, nemalo by mať hnedú farbu a príliš orieškovú vôňu. Výroba ghí z jedného masla (250 g) by mala trvať okolo 15 - 20 minút, ale čím viac masla budete čistiť, tým viac času to zaberie. Nechajte vychladnúť a preceďte cez sitko vyložené troma vrstvami gázy (príp. látkovou plienkou). Uchovajte v uzavretej nádobe v chlade.

Suroviny

250 g BIO masla

10 porcií | doba prípravy 20 minút | 736 kJ / 176 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

2
porcie
30
minút
obtiažnosť
794 kJ / porcia
1
porcia
30
minút
obtiažnosť
1982 kJ / porcia
1
porcia
30
minút
obtiažnosť
1358 kJ / porcia
4
porcie
45
minút
obtiažnosť
992 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment