--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Mätová limonáda s jahodami

1. 8. 2017 | 4364 Zhliadnutie
4
porcie
10
minút
obtiažnosť
226 kJ / porcia

K letu patria párty a k nim osviežujúce nápoje. Tak prečo na ich výrobu nevyužiť to, čo nám rastie na záhradkách alebo je ľahko dostupné v obchodoch? Túto mätovú limonádu s jahodami si môžete dať na letnú párty úplne bez výčitiek. Obsahuje minimum kalórií a navyše výborne chutí.

Postup

Džbánok naplníme do ⅔ ľadom. Vedľa si rozmiešame v menším množstvom vody med a vytlačenú citrónovú šťavu asi z 2 citrónov. Nalejeme do džbánku s mätou, pridáme na menšie kúsky pokrájané jahody a zamiešame. Podľa chuti môžeme pridať ešte šťavu z citrónov alebo med.

 

 

Suroviny

mäta
200 g jahôd
2 citróny
2 lyžice medu
ľad

4 porcie | doba prípravy 10 minút | 226 kJ / 54 kcal
Tuky
0,0 g
Sacharidy
12,0 g
Bielkoviny
0,0 g
Vláknina
0,0 g

Vhodné pre deti, vhodné pre vegetariánov

Ďalšie zaujímavé recepty

2
porcie
20
minút
obtiažnosť
1195 kJ / porcia
1
porcia
10
minút
obtiažnosť
1200 kJ / porcia
2
porcie
15
minút
obtiažnosť
1214 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment