--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPI ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Indický šalát s falafelom

18. 8. 2016 | 7718 Zhladnutie
2
porcie
30
minút
obtiažnosť
1506 kJ / porcia

Postup

Fazuľu a cícer zlejeme a prepláchneme studenou vodou. Dáme do kuchynského robota. Pridáme najemno nastrúhanú kôru z citróna, štipku soli a korenia, nové korenie, múku a stonky koriandra (lístky necháme bokom). Všetko rozmixujeme dohladka, prípadne stierame zo stien mixéra. Zmes vyberieme z mixéra a vlhkými rukami ihneď tvarujeme placky s výškou asi 1,5 cm. Placky smažíme na panvici s jednou lyžicou oleja do zlatohneda a chrumkava.

Papriky očistíme, nakrájame na kúsky veľkosti sústa a opečieme ich na grilovacej panvici so štipkou soli a korenia. Niekoľkokrát ich obrátime, kým sa neopečú z oboch strán. Šalátové listy premiešame a servírujeme ich na tanier. Na šalát položíme pečené papriky.

Pokvapkáme zálievkou, ktorú vytvoríme zmiešaním všetkých ingrediencií. Na šalát opatrne položíme falafel a podávame.

 

TIP: Šalát pokvapkaný zálievkou vyzerá lepšie. Pre lepšie prepojenie chutí ale odporúčame zmiešať šalát vopred so zálievkou vo veľkej mise a sevírovat už premiešaný.

Suroviny

Falafel
400 g vareného cíceru (z konzervy)
400 g miešanej fazule (z konzervy)
1 chemicky neošetrený citrón
1 vrchovatá lyžička mletého nového korenia
1 lyžica hladkej múky
1 zväzok koriandru
olivový olej
Dresing
1 strúčik cesnaku
1 lyžička červeného alebo žltého kari
200 g bieleho jogurtu (3% tuku)
soľ
biele korenie
olivový olej
pár kvapiek citrónovej šťavy
Šalát
červená paprika
žltá paprika
zmes listových šalátov

2 porcie | doba prípravy 30 minút | 1506 kJ / 360 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment