--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Takýmito cvikmi sa môžete dopracovať k osiemu pásu

21.11.2018 | 3051x Zhliadnutie | Chudnutie

Dopracovať sa k štíhlemu drieku a zbaviť sa tukových vankúšikov v oblasti bruška nie je nemožné, vyžaduje to však pevnú vôľu, trpezlivosť, úpravu stravovacích zvyklostí a samozrejme aj trošku potu pri cvičení.

 

Pás je súčasťou hlbokého stabilizačného systému tela, ktorý je potrebné spevňovať a zapájať ho pri každej fyzickej aktivite. Pretože len vďaka spevnému pásu ho budete mať vytvarovaný a navyše bude držať chrbát s bruškom pekne previazaný.

 

Ako si vypracovať osí driek?

Podstatnou zložkou tréningu, pri ktorom dosiahneme zoštíhlenie aj spevnenie svalstva v oblasti drieku je staviť na aeróbne aktivity, pri ktorých telo využíva kyslík. Preto akékoľvek aktivity, pri ktorých sa skáče či behá sú na to úplne ideálne a nemali by chýbať aspoň 2 – 3-krát v týždni.

 

Ktoré aktivity k štíhlemu pásu účinne pomáhajú?

 

Skoky cez švihadlo

Kombinácia skákania cez švihadlo v kombinácii s výbehom do schodov je pre štíhly pás takmer zaručená. 50 výskokov so švihadlom a následne vybehnutie do schodov tak, aby ste dych udržali „na uzde“, následne urobte ďalších 50 skokov cez švihadlo a zbehnite dole. Doprajte svojmu telu tento „zaberák“ raz do týždňa v časovom rozpätí pol až trištvrte hodiny. Nakoniec svalom doprajte výdych v podobe chôdze.

 

Cvičenie v ľahu na boku 

Toto cvičenie nielenže pomôže eliminovať pneumatiku v páse, ale tiež účinne napomáha formovaniu drieku. Dôležité je dbať na rovný chrbát a podopretú hlavu so vzpriamenou bradou, pričom panva má byť mierne podsadená a stred tela pevný. Nohy dvíhajte naraz do výšky a na každej strane odcvičte 15 – 20-krát. Doprajte si krátky výdych a následne zdvihnite vrchnú nohu, ktorú v tejto polohe zafixujte a s výdychom k nej priťahujte spodnú nohu. Zopakujte 15 – 20-krát. 

 

Intervalový beh

Je dobrým osviežením vytrvalostného behu ale tiež pomáha tým, ktorý chcú zvýšiť počet pravidelných kilometrov pri vytrvalostnom behu. Počas 5 minút bežte svojím tempom, potom nasledujúce 2 minúty bežte s plným nasadením, tiež môžete vyskúšať aj ďalšie varianty: 10 minút behu vaším tempom, pričom nasleduje 1 minúta behu na plné obrátky, alebo 3 minúty behu v prirodzenom tempe v kombinácii s tromi minútami rýchlostného behu + ďalšie 3 minúty chôdze. Vyberte si, ktorý interval je pre vás akceptovateľný a sériu zopakujte 2 – 4-krát, podľa kondície raz až dvakrát do týždňa.

 

Vytrvalostný beh

Beh 5 – 10 kilometrov dvakrát do týždňa tiež pomáha eliminovať tukové vankúšiky v oblasti bruška a pásu, potrebné je však bežať v jednotnom, ucelenom tempe, pravidelne dýchať a dbať na pevný stred tela.

 

Chôdza

Ak vám behanie z nejakého dôvodu nevyhovuje, pokojne stavte na chôdzu. Chôdza je totiž najprirodzenejší pohyb tela, ale ak chcete chudnúť v páse, malo by ísť o rýchlu chôdzu a mali by ste prejsť aspoň 5 – 6 kilometrov v rezkom tempe. Pri tomto druhu športu si pás nielenže vyrysujete ale zároveň sa zbavíte stresu a prečistíte si hlavu aj pľúca a zároveň zvýšite koncentráciu. A to sa už naozaj oplatí! 

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment