--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

SOS: Ako na ploché bruško do silvestrovských šiat ?

28.12.2021 | 2203x Zhliadnutie | Katarína Chomová | Chudnutie

Ak hľadáte funkčné rady ako na nafúknuté bruško, ktoré ostalo po vianočnom prejedaní tento článok je práve pre vás. Navyše obsahuje aj vzorový predsilvestrovský jedálniček s ktorým zhodíte na počkanie v páse 3 až 5 cm. Budte sama sebou a užite si posledný deň v roku naplno.

 

Do osláv príchodu nového roka zostáva už len pár dní. Vlasy Vám na počkanie upraví kaderník, s make upom tiež pomôže odborníčka, no so šatami, ktoré neskryjú dôsledky vianočného hododvania si budete musieť pomôcť sama. Ak Vás pri pohľade na počet zostávajúcich dní do Silvestra zachvátila panika, nezúfajte. S týmito jednoduchými tipmi bude Vaše bruško v šatách štíhlejšie už za dva dni.  

Ako na to?

Vynechajte strukoviny

Je všeobecne známe, že konzumácia strukovín so sebou prináša aj zvýšenú plynatosť. V čase príprav na silvestrovské oslavy ich z jedálnička vynechajte, spolu s brokolicou, karfiolom, cesnakom a cibuľou, ktoré rovnako spôsobujú nafukovanie.

Mliečni pomocníci

Baktérie žijúce v kyslomliečnych výrobkoch sú pre naše črevo veľmi priateľskými spoločníkmi. Spolu s vápnikom obsiahnutým v mliečnych výrobkoch pomáhajú nielen znížiť plynatosť, ale aj zlepšiť trávenie a zrýchliť pohyb čriev.

Bublinky radšej nie!

Ak je sýtená minerálka dennou rutinou vášho pitného režimu, mali by ste spozornieť. Bublinky v nápojoch vynechajte počas silvestrovskej noci, razom zväčšia objem pásu. Minerálky vymeňte za nesýtenú vodu a šumivé víno za pohár vína bez bubliniek. Skvelým pomocníkom sú aj niektoré druhy bylinkových čajov – napríklad dobre známy fenikel si s nafuknutím poradí raz-dva.

Obmedzte soľ

Nadmerné dochucovanie stravy soľou vedie k zadržiavaniu tekutín. Zníženie soli v strave Vám pomôže zbaviť sa nahromadenej vody už za krátku chvíľu. A nemusíte sa obávať ani nechutného jedla. Soľ predsa dokážete jednoducho nahradiť bylinkami a rozmanitými druhmi korenia, ktoré navyše podporia trávenie a pomôžu čiastočne aj k plochému brušku.

Nerozprávaj, jedz!

Spomínate? Možno Vás rovnako často ako deti pri jedle napomínali rodičia. A mali pravdu. Nerozprávajte, ale jedzte. Ak počas stravovania príliš veľa rozprávate, okrem jedla zhltnete aj veľký objem vzduchu a výsledkom je nafúknuté brucho. Jedlo teda poriadne prežuvajte a pokúste sa pri tom hovoriť čo najmenej.


Vzorový predsilvestrovský jedálniček 

Raňajky – smoothie z ananásu, polovice banánu a hrste špenátových listov (pripravené s vodou)

Desiata – polovica grapefruitu

Obed – dusené morčacie prsia, varený zemiak, jogurtový dip s bylinkami

Olovrant – zeleninovo-ovocná šťava

Večera – nezahustená zeleninová polievka

 

Dobrú chuť a krásny silvestrovský večer :)

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment