Podľa horoskopov je pre Váhy typické, že hľadajú stále niečo nové, najmä v jedle. Majú radi experimenty, skúšajú taliansku, čínsku, tureckú kuchyňu. Zároveň si však ctia potrebu harmónie v tele,  vedia  teda intuitívne vhodne jedlo kombinovať, čo práve dokazuje prieskum NUTRIADAPT. Mimochodom, medzi ľuďmi narodenými v znamení Váh nájdete  najviac makrobiotikov a vegetariánov.

Ľudia narodení v znamení  Váh pomoc výživových špecialistov príliš nevyhľadávajú. Ale ak sa rozhodnú svoju nadváhu riešiť, mávajú najlepšie výsledky zo všetkých znamení. Váhy totiž nemajú problém prispôsobiť sa novému jedálničku, ktorý im na mieru pripravia naši špecialisti.

 

Býkom sa tiež výborne darí

Typický Býk miluje pohodu, má rád najmä domácu bohatú kuchyňu, rád sedí s priateľmi a bez prestania je. A tak majú ľudia v znamení Býka často problémy s nadváhou, čo je vidieť aj na počte návštev na klinikách NUTRIADAPT. Práve Býci boli skupinou ľudí, ktorí v ​​posledných dvoch rokoch navštívili naše kliniky najčastejšie. Sú veľmi súťaživí, a tak keď sa pre niečo rozhodnú,  zvyčajne zvíťazia. 

 

Nepreplnená chladnička je dobrý základ pre chudnutie

Počas sledovania v priebehu dvoch rokov schudli na klinikách NUTRIADAPT ľudia narodení v znamení Býka celkom 7 428 kg, Barani 7 282 kg a Blíženci 6 949 kg . Najmenej schudli ľudia v znamení Panny, Škorpióna a Strelca. Škorpióni a Strelci svoju nadváhu príliš neriešia, teda aspoň ľudia v týchto znameniach navštívili nutričné ​​poradenské centrá v posledných dvoch rokoch najmenej často.

Dôležité však je, aby sa všetci, ktorí chcú zhodiť nejaké to kilo a váhu si aj udržať naučili, ako zmeniť natrvalo svoj ​​životný štýl a upraviť svoje stravovacie návyky, tak, aby im jedlo stále prinášalo potešenie , ale nepriberali pritom na váhe.
weight-loss1

 

Chudnutie rieši väčšina žien

Vždy záleží na individuálnom nastavení klienta, čo je dobré pre jedného, môže druhému škodiť. A práve to zistíme našou metabolickou diagnostikou, eliminujeme nezdravé potraviny a odporučíme klientom zdravú skladbu jedla priamo na mieru. Často sa stretávame s tým, že klienti sa snažia zásadne zmeniť výživu proti svojej prirodzenosti, a preto sa im redukcia hmotnosti nedarí. Napríklad začnú z neznalosti nakupovať potraviny, kedy siahajú po zdanlivo zdravých, ale pre nich úplne nevyhovujúcich produktoch. Preto je vždy dôležité zistiť pomocou presnej diagnostiky, čo telu prospieva a prispôsobiť tomu aj zloženie a pomery jednotlivých potravín.

 

Úspešnosť úbytku hmotnosti pri jednotlivých znameniach

Znamenie
1. Váhy
2. Býk
3. Lev
4. Baran
5. Blíženci
6. Ryby
7. Rak
8. Vodnár
9. Kozorožec
10. Strelec
11. Panna
12. Škorpión

 

Zdroj výskumu: NUTRIADAPT