Emilia Múdra

Treba iba chcieť, naučiť sa plánovať a zvyknúť si na „nový život“

Chcela by som sa poďakovať veľmi pani Marianne Gažovičovej, za jej prístup rady a za všetko čo pre mňa urobila.

2.9.2019 som sa postavila doma na váhu a tá ma skoro uviedla do kómy 97,5 kg. Meriam síce 186 cm, ale čo je veľa je dosť... Od detstva som mala vyšší cholesterol, a teda vedela som, že tým čo jem to musí byť už v nebesách a ja skoro v pekle.

Začala u mňa očistná kúra = hladovka, prvé čo človeka napadne. Ďalší deň na mňa vyskočila reklama na FB a teda objednala som sa na zváženie a diagnostiku do Trnavy. 5.9. po nejakej tej hladovke som mala 94,2 kg. Počas pohovoru, aké sú moje hodnoty, som stále rozmýšľala ako bez cvičenia by to šlo... Je to vôbec možné?

Úprimne zaváhala som, keď mi bola oznámená cena za celý program. Preboha, kde toľko by som zobrala peňazí. Veľkou výhodou je, že tento program sa dá aj na splátky. A tak sme sa spolu pustili do boja.

Keďže som veľmi vyťažená aj cez víkendy a veľa cestujem, dosť som sa obávala toho...čo kde budem jesť. Zvyčajne, nejem počas víkendov alebo sa stravujem bagetami na pumpách...výstaviskách. Okrem iného nie je pre mňa ľahké si pripravovať doma obedy na ďalší deň, keďže mám pružný pracovný čas a nie vždy prídem domov o 15.00.

S cvičením a mojimi platničkami tiež cesta nevedie. Úprimne „nikto“ z môjho okolia a ani ja sme neverili, že to zvládnem. Ale tiež som vedela, že sama to nedokážem. Potrebujem dohľad a rady. Nie som fanúšik cvičenia, vyvaránia každý deň a nejakých tých aplikácii v mobile, čo počítajú kcal. Skôr tak prakticky...A to tento program splnil do bodky. Kontrola mojej stravy deň po dni, kde pridať a ubrať, čo skúsiť a čomu sa vyhnúť oblúkom. Keď som mala možnosť cez víkend, uvarila som si podľa rád a vyskúšala nové potraviny. Objavila som potraviny...zdravšie náhrady o ktorých som ani netušila, že existujú... Musím tiež spomenúť, že manžel a dcéra ma veľmi podporujú. Stále počujem: „Toto môžeš? Toto budeš jesť?“

Môj osobný cieľ bol 85 kg a sen by bol 80 kg. Ubehlo 6 mesiacov a 2 týždne a čaká ma posledná kontrola, ktorá bude k presne k mojím 39 narodeninám. Verím, že bude dosiahnutých tých vysnených 80 kg a možno aj menej. Ale už na tom nejako nezáleží. Počas tej doby som sa prepla a neverím, že by som o rok – dva bola zas tam, kde predtým. Obed vysmážaný syr, 2 tatárske, hranolky a na večeru o ôsmej 4 rožkys tučným syrom, maslom, salámom... Ovocie a zeleninu len v lete... a 1 čokoládu za týždeň.

Jednoducho „už“ to nejde. Nie je treba, nemám dôvod ani chuť a dá sa povedať, že som zvykla piť veľa vody, menej kávy, žiadne sladké (keď tak ovocie alebo nejaký „zdravý koláčik“ z receptov Nutriadapt), pravidelný režim, aj oddych, väčší pohyb a celková zmena života k lepšiemu. A s tým sa nedá ani skončiť, keď si človek zvykne, na iné a lepšie...

 

Všetkým odporúčam Nutriadapt. A tým čo váhajú = neváhajte. Keď som to zvládla ja :) , už to dokáže každý... Jediné, čo treba je chcieť, naučiť sa plánovať a zvyknúť si na „nový život“.

Ešte raz obrovská vďaka za prístup, rady a trpezlivosť pani Gažovičovej.

Za spoluprácu ďakujem:

Mária Suchopová

NUTRIADAPT Trnava

Začnite ešte dnes

PRÍĎTE SA PORADIŤ,
AKO BUDE VYZERAŤ VAŠE CHUDNUTIE

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

To všetko
teraz iba
za 9,90 €

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami
Vyplňte rezervačný formulár a naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodne termín nezáväznej konzultácie.
Rezervačný formulár