Katarína Nováková

Podarilo sa mi schudnúť 11 kg, prehodnotila som svoje stravovacie návyky, prístup ku strave a pitnému režimu

Nikdy som nemala postavu modelky. Ženské krivky som považovala za svoju prednosť, bola som na ne hrdá. Ostatných 10 rokov ma však sedavé zamestnanie dobehlo a moje krivky presiahli mieru prednosti a stali sa záťažou. Nemala som čas na žiadne športové aktivity, prechádzky boli viac sporadické ako pravidelné a jednorazové letné túry či zimné treky mi robili veľké problémy. Oblečenie, ktoré sa mi páčilo, mi bolo tesné. Po prekonaní Covidu sa pridružila i zvýšená dýchavičnosť a problémy s tlakom. Okrem toho ma začali prenasledovať problémy so žlčníkom a pankreasom, čo bol len dôsledok zlej životosprávy a absencie pohybu. Príliš veľa kofeínu, cukrov a vyprážaných jedál sa skrátka niekde muselo podpísať. Keďže zdravotné problémy sa stupňovali, hmotnosť a objem rástli a ja som už nebola ochotná kupovať si veľkosť oblečenia 2XL, rozhodla som sa niečo s tým urobiť. Cieľom bolo zlepšiť fyzický stav, znížiť hmotnosť, upraviť trávenie a rozbehnúť metabolizmus. Viackrát som skúšala rôzne „overené“ diéty, ale bez väčšieho úspechu. Chýbala mi pevná vôľa a neustále som sa sama pred sebou vyhovárala na nedostatok času.

Na internete som narazila na reklamu Nutriadapt a rozhodla som sa to skúsiť. Okrem dobrých recenzií u mňa zavážil i fakt, že služba bola spoplatnená a ja by som tak bola „nútená“ k väčšej zodpovednosti. Po prvotnej konzultácii som sa rozhodla skúsiť to. Musím povedať, že to nebolo zo začiatku jednoduché, ale bola som som odhodlaná vytrvať. S programom a jeho nastavením, konzultáciami, celkovou filozofiou a prístupom som bola nadmieru spokojná. Veľmi oceňujem individuálny prístup a nastavenie jedálnička na mieru, možnosť konzultácii i mimo dohodnutých termínov cez email, ochota a profesionálne služby. Vďaka tomuto prístupu sa mi podarilo schudnúť takmer 11 kg bez väčšej námahy, a to formou úpravy stravy, cvičením. Chcelo to však i celkovú zmenu myslenia, nastavenia priorít a trochu plánovania. Prehodnotila som svoje stravovacie návyky, prístup ku strave, pitnému režimu a doplnkom stravy.

Dúfam, že sa mi podarí pokračovať v nastavenom trende a pomocou Nutriadapt získať cieľovú hmotnostnú kategóriu :)

Za spoluprácu ďakujem:

Mária Suchopová

NUTRIADAPT Trnava

Začnite ešte dnes

PRÍĎTE SA PORADIŤ,
AKO BUDE VYZERAŤ VAŠE CHUDNUTIE

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

To všetko
teraz iba
za 9,90 €

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami
Vyplňte rezervačný formulár a naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodne termín nezáväznej konzultácie.
Rezervačný formulár