--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Michal Tužinský

Príbeh

Choroba a nadváha je ubíjajúci stav tela i duše. Žiadne liečenie nepomáha dlhodobo, ak človek nezmení spôsob života, ktorý ho k ochoreniu či nadváhe priviedol. Zdravie je sebadisciplína, nie je zadarmo, nikdy nebolo a nikdy nebude. Veľa ľudí si však jeho hodnotu uvedomí až keď oň príde. 

     Drastické diéty či umelé náhrady stravy nie sú spôsobom trvalého udržania váhy. Je to len klam, ktorý sa časom vypomstí tzv. jojo efektom, spomaleným metabolizmom či zhoršením zdravia. Výživa je životný štýl a uvedomenie si zodpovednosti za vlastné telo, pre rodičov aj zodpovednosti za výchovu svojich detí, ktoré ich potrebujú.

     Nikdy nie je neskoro túto skutočnosť zmeniť a my sa budeme tešiť ak prvý krok k tejto zmene budeme môcť spraviť s Vami a dopomôcť tak krok po kroku individuálnym prístupom až k splneniu vytúženého cieľa a tým dosiahnutiu vnútornej pohody tela :) .

     Je horšie čosi vzdať ako tisíckrát pochybiť. Spolu to zvládneme :)

Výžive sa venujem už 14 rok. Za ten čas sa mi podarilo s mojimi klientmi schudnúť viac než 500 kg počas predošlého môjho pôsobenia ako výživového poradcu. V našej klinike Nutriadapt Považská Bystrica už viac ako 2500kg. Spolu už viac ako 3000kg. Samozrejme toto číslo stále rastie. Venujem sa tiež zdravotným cvičeniam a špecializujem sa na chrbticu. Sám som mal pred rokmi problém s obezitou pričom sa mi podarilo schudnúť zo 127 kg na 89 kg. Moje špecializácie tiež môžete vidieť podo mnou. Schudnúť  a dlhodobo si váhu udržať nieje jednoduché, ale s mojou pomocou to spolu zvládneme!

Vzdelanie

 • Nutris poradce pro výživu
 • Specialista na detskou výživu
 • Certifikát Moderní fyziotrénink bederní a krční páteře
 • I. a II. Kurz cvičenia pre SM Systém - pre pokročilých
 • Certifikát TRX - skupinové cvičení (GSTC)
 • Osvedčenie Tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji
 • Seminář o cvičebních videích s Lenkou Velínskou
 • Specialista na zdraví ledvin
 • Specialista na výživu pri prediabetu a diabetu
 • Certifikát Metabolický syndróm
 • Certifikát Specialista zdravé výživy a redukce váhy
 • Certifikát Správná péče o mikrobiom pro fyzické a duševní zdraví
 • Certifikát Sestavení jídelníčku
 • Certifikát Základy výživy v onkológii
 • Certifikát Sportovní výživa
 • Špecialista na výživu pri ohrození nádorovým ochorením

Michal Tužinský

Špecialista

Pracujem na pobočke
NUTRIADAPT Považská Bystrica
Rezervovať termín
tuzinsky@nutriadapt.sk
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment