Petra Wojnarová

Najväčšiu radosť mám z toho, že som sa pre svojho manžela stala znova atraktívnou, a aj keď ma nikdy v chudnutí nepodporil, teraz len chodí a chváli ma, čo som dokázala.

Spúšťací moment, aby som so sebou niečo urobila, bol pohľad do zrkadla a uvedomenie si, ako naozaj vyzerám. Chcela som začať skôr, než príde nejaké ochorenie, ktoré hrozí pri obezite, ako cukrovka, vysoký krvný tlak atď. Hlavne som sa chcela stať krásnou a zdravou mamičkou pre moje deti a prestať sa vyhovárať, že kilá navyše mám po nich. Moje rozhodnutie schudnúť pramenilo ako z fyzického dôvodu kvôli ochoreniu obličiek, tak aj z psychického, že už nevyzerám ako predtým a stala sa zo mňa veľryba. Neustále som sa potila, mala som návaly tepla, nestačila som deťom a myslela som, že sa už ani môjmu manželovi nepáčim.

Než som sa rozhodla ísť do NUTRIADAPT, vedela som o zdravej strave základné informácie, avšak nijako som sa o ne nezaujímala. Jedla som všetko, čo som chcela, bez uváženia a hlavne nejaká zelenina nepripadala do úvahy. Niekoľkokrát som sa márne snažila schudnúť a vyskúšala som rôzne diéty ako low carb a keto, snažila som sa jesť pravidelne a správne, ale nikdy som nevydržala dlhšie ako týždeň. Moje rozhodnutie pre NUTRIADAPT bolo úplne náhodné. Narazila som naň na internete a veľmi ma oslovil. Vedela som, že potrebujem pomoc naučiť sa čo a ako jesť, a tiež mať nad sebou dozor – takú tú pevnú ruku, čo mi nedovolí povoliť.

Moje pocity pred začiatkom boli veľmi rozpoltené. Nevedela som, čo čakať, ako bude všetko prebiehať, a tiež som si myslela, že nikdy nedokážem schudnúť. Teraz je môj pocit neopísateľný. Som veľmi šťastná a pyšná na to, že som všetko zvládla. Najväčšie rozdiely vidím v tom, že som sa naučila správne a pravidelne jesť, že pohyb a šport sú pre človeka dôležité. A teraz tu stojí úplne iný človek. Moje okolie si začalo všímať zmeny cca pol roka po tom, čo som bola v programe NUTRIADAPT, avšak najväčší šok bol pre nich až teraz po roku, keď som schudla takmer 30 kg. Známi a priatelia ma chválili, pýtali sa, ako to robím, zaujímali ich informácie o NUTRIADAPT. Je veľmi milé ísť po ulici a pozerať, ako sa aj ostatní muži poobzerajú, aj keď najväčšiu radosť mám z toho, že som sa pre svojho manžela stala znova atraktívnou, a aj keď ma nikdy v chudnutí nepodporil, teraz len chodí a chváli ma, čo som dokázala. Boli lepšie a horšie dni, ale úbytok na hmotnosti mi to nedovolil - bola to pevná motivácia.

V spolupráci s nutričnou špecialistkou som videla len samé výhody – dozor, poradenstvo, ústretovosť, obetavosť, všetko bolo úplne super a na všetky konzultácie som sa tešila. Moja výživová poradkyňa bola úplne úžasná žena, ktorá presne vedela, ako na mňa. Ľuďom, ktorí sa snažia schudnúť, by som poradila, aby si to zrovnali v hlave, uvedomili si svoj cieľ a pevne za ním šli.

Začnite ešte dnes

PRÍĎTE SA PORADIŤ,
AKO BUDE VYZERAŤ VAŠE CHUDNUTIE

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

To všetko
teraz iba
za 9,90 €

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami
Vyplňte rezervačný formulár a naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodne termín nezáväznej konzultácie.
Rezervačný formulár