Mgr. Katarína Halandová Uhrinová

Moja premena

Moje chudnutie nezačalo z dôvodu zdravotných problémov, alebo že by som sa necítila dobre. Ja som sa v podstate cítila dobre. Nemala som pocit, že vyzerám zle. Zdravotné problémy som nemala. Lekár síce povedal, že treba schudnúť, ale ako, to nepovedal a ďalej sme to neriešili. Vládala som chodiť na turistiku, síce som nevládala ísť rýchlo do kopca, vždy som bola pomalšia, posledná ale vždy sa to nejako dalo. Bolo to akceptovateľné. Občas mi bolo ľúto, že som niektoré pohybové aktivity nezvládala, a tak som si vybrala len tie, ktoré boli pre mňa zvládnuteľné . Takže som svoju váhu moc neriešila. Jedlo som tiež veľmi neriešila, jedla som všetko, veľakrát aj to čo chladnička dala. Bola som spokojná vo svojom tele a nemala som v pláne niečo meniť.

 

V jeden večer sa mi zobrazila reklama na základnú diagnostiku tela v NUTRIADAPT

Prečítala som si základné informácie a zo zvedavosti som sa prihlásila. O pár dní mi volala Ing. Eva Abrmanová z NUTRIADAPT a dohodli sme si stretnutie. Paradox bol, že NUTRIADAPT má pobočku asi 1 min chôdze od môjho bydliska ale nikdy som sa tam nezastavila, čo ľutujem. Od prvého momentu som sa v NUTRIADAPT cítila dobre. Uvoľnená atmosféra, pozitívna energia, milé privítanie, to všetko na mňa pôsobilo veľmi príjemne a dodávalo mi to energiu. Samozrejme výsledky diagnostiky boli veľmi zlé (obezita III.stupňa, nízka hodnota vody, vysoká hodnota tukov). Ale ani tieto výsledky neboli dôvod na zmenu. Chcela som niečo iné. Chcela som sa stať súčasťou NUTRIADAPT a čerpať tú pozitívnu energiu. A tak som sa rozhodla, že chcem byť v NUTRIADAPT a za pomoci skvelej výživovej poradkyni aj schudnúť nejaké kilečko. Veľké nádeje som si nerobila. Nepočítala som s tým, že sa mi podarí schudnúť 42 kg za 1 rok a 6 mesiacov. Na začiatku som si to nevedela ani predstaviť. 

 

Veľa ľudí z okolia mi povedalo, že to bolo určite náročné

Práve naopak. Na základe diagnostiky, konzultácií a odporúčaní bola cesta premeny veľmi ľahká. Samozrejme bez úpravy stravy, zvýšenia pohybovej aktivity a sebadisciplíny by som určite neschudla avšak na druhej strane neobmedzovala som jedlo v tom zmysle, že si nedám niečo čo mám rada. Takže som jedla úplne všetko, ale v iných množstvách, v iných kúskoch alebo v inom zložení. Naučila som sa jesť potraviny, ktoré som predtým v jedálničku nemala a hlavne zdravo, chutne a piť dostatočné množstvo vody. Počas procesu chudnutia som absolvovala aj gynekologický zákrok, čo ma trochu obmedzil v pohybovej aktivite. No i napriek zníženiu fyzických aktivít som nepribrala a udržala svoju váhu.

Po zdravotnej stránke som úplne v poriadku, cítim sa dobre, mám viac energie, lepšie zdolávam kopce, lezenie a na konte mám 6 medailí za bežecké výkony, z ktorých sa veľmi teším. 

V procese môjho chudnutie stále pokračujem a veľké ďakujem patrí mojej výživovej poradkyni Ing. Evke Abrmanovej, mojej rodine a polovičke. Boli a naďalej sú mojou veľkou oporou, podporujú ma a tešia sa z mojich výsledkov. Spoločnosti NUTRIADAPT želám veľa úspechov a spokojných klientov.

Začnite ešte dnes

PRÍĎTE SA PORADIŤ,
AKO BUDE VYZERAŤ VAŠE CHUDNUTIE

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami

Diagnostická konzultácia
s nutričným špecialistom

To všetko
teraz iba
za 9,90 €

Presvedčte sa sami. Špecialista v rámci nezáväznej konzultácie vykoná základnú diagnostiku, preberie vaše stravovacie návyky a odporučí riešenie pre vašu konkrétnu situáciu.

  • 45-minútová konzultácia
  • Vrátane analýzy kompozície tela
  • S individuálnymi odporúčaniami
Vyplňte rezervačný formulár a naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodne termín nezáväznej konzultácie.
Rezervačný formulár