--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Chcela som sa vrátiť k obdobiu pred tehotenstvom

28.11.2016 | 4790x Zhliadnutie | Chudnutie

Príbeh Evy Rusnákovej, ktorá schudla pred zrakmi verejnosti v relácii V SIEDMOM NEBI. V priamom prenose dokázala so Svetom zdravia zmeniť svoju postavu o štyri konfekčné veľkosti. Pre mnohé ženy sa tak stala inšpiráciou ako sa zbaviť prebytočných kíl.

Každý večer 1 kg cukru

Eva nikdy nemusela riešiť svoju postavu. Vždy bola štíhla. Všetko sa zmenilo v tehotenstve. Kvôli vysokému krvnému tlaku musela stráviť posledné tri mesiace pred pôrodom na nemocničnom lôžku. Aby malo jej bábätko dostatočnú výživu, dostávala denne dve infúzie glukózy. "Bolo to ako keby som každý večer zjedla kilo cukru," spomína Eva. "Len za prvé dni v nemocnici som nabrala 7 kíl. Váhu som vtedy neriešila. Bola som rada, že aj vďaka infúziám vážil môj syn po narodení 2,42 kg." V tom čase začali Evine ďalšie ťažkosti, ktoré nesúviseli len s váhou.

 

Všetko bolo dôležitejšie ako ja

Ako čerstvá mamička dokončila Eva vysokoškolské štúdium zamerané na medzinárodné vzťahy a diplomaciu. V rovnakom období ju opustil manžel a Eva zostala s trojročným chlapcom sama, navyše vo finančnej kríze. "Musela som sa postarať, aby som mala na splátku úveru a tiež aby sa môj syn mohol venovať svojim koníčkom. Ja so svojím chudnutím som sa ocitla na druhom mieste," vysvetľuje pani Eva.

Mnoho spôsobov, žiadny výsledok

Postava ju ale neustále trápila. Snažila sa schudnúť najrôznejšími spôsobmi. Eva začínala zdanlivo jednoduchými riešeniami ako "zaručene fungujúce" tabletky a pokračovala k úplnému vynechávaniu jedál. "Vždy sa mi podarilo schudnúť 12 - 15 kíl, ale do pol roka som mala pôvodnú váhu späť, a k tomu ďalšie kilá navyše," spomína Eva, ktorá sa tak dostala do začarovaného kruhu jo-jo efektu.

 

12 rokov márneho boja

Evu problém s nadváhou trápil celých 12 rokov. Často sa stávala, ako už to u žien býva, predmetom rozhovorov s kamarátkami. A niekedy bol svedkom diskusií aj syn Andreas. Práve on prihlásil mamičku do relácie V SIEDMOM NEBI. Tak sa stalo, že na dvere jej bytu zaklopala Ivana Christová a Vilo Rozboril.

 

Čas na zmenu vo Svete zdravia

Prvá návšteva Sveta zdravia rozhodla o zmene. Prišlo úvodné meranie a váženie. Nasledovalo biochemické vyšetrenie krvi a unikátna metóda diagnostiky KNT - Komplexná nutričná typológia.

Z výsledkov bolo jasné, aký je Eva metabolický typ, aké potraviny pre ňu vhodnejšie a ktoré menej. Chudnutie mohlo začať. "Dostala som jedálniček s rozpisom potravín, ktoré môžem, a naopak tých, ktoré by som jesť nemala. Prekvapilo ma, koľko zdanlivo zdravých potravín môjmu organizmu nevyhovuje," spomína Eva. Počas verejného chudnutia sa Eva stala mediálne známou osobnosťou. Snažila sa vyhýbať negatívnym komentárom na FB a naopak čo najviac čerpla z pozitívnych ohlasov.

Zmena štýlu neobťažovala

Špecialistka Sveta zdravia Eve povedala, že bez pohybu pôjde váha nadol pomalšie. Tréner jej odporučil beh a cvičenie jednoduchých zostáv na doma. "Behať som chodila vždy ráno pred prácou, cvičiť potom popoludní v čase synovho tréningu. O pol ôsmej večer už som bola veľmi unavená," spomína na začiatky chudnutia Eva. Po dvoch týždňoch si telo zvyklo a beh sa stal zábavou aj závislosťou.

K zníženiu váhy som sa musela prejesť

Eva dodržiavala všetko, čo jej tréner a špecialistka Sveta zdravia V. Hanáková odporučili. "Nikdy v živote som nejedla päťkrát denne a v takom množstve ako teraz. Mám pocit, že stále niečo jem," smeje sa Eva. Kilá aj centimetre v páse a v bokoch išli rýchlo dole a s tým stúpal aj pocit šťastia a motivácie. "Všetko je o našom rozhodnutí ako veľkú ambíciu máme schudnúť. Špecialistka Vás nemôže strážiť 24 hodín denne. Keď podvádzame, podvádzame sami seba," konštatuje Eva.

Ak chcete schudnúť ako Eva, objednajte sa na odbornú konzultáciu tu.

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment