--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

8 trikov, ktoré vám doma pomôžu znížiť vplyv toxínov

19.10.2018 | 2873x Zhliadnutie | Zdravie

V modernej spoločnosti sa vplyvom toxínov nevyhneme, no existujú možnosti ako ich vplyv na ľudský organizmus môžeme výrazne minimalizovať. A naozaj to funguje, stačí si len osvojiť zopár jednoduchých trikov.

 

  1. Stavte na domáce výrobky. Zdravie ide cez žalúdok a preto si vyberajte produkty od lokálnych farmárov, ktorých produkty nie sú zaťažované hormónmi, pesticídmi či ťažkými hnojivami. Tieto atribúty by mali spĺňať aj výrobky s označením BIO.
  2. Menšie je vždy lepšie. Je jedno či ide o malé jablko alebo menšiu rybu. Čím menšia ryba, tým menej ťažkých kovov, čím menšie jablko, tým menej pesticídov (pokiaľ ich nemáte z vlastnej záhrady). 
  3. STOP potravinám, ktoré sú preplnené éčkami, cukrami či akrylamidom. Skutočné jedlo je čerstvé, v mnohých prípadoch surové, jednoducho také, ktoré nie je priemyselne spracované.
  4. Zabudnite na plasty. Hoci vás výrobca presviedča o neškodnosti plastu, nápoje a jedlo uskladňujte v sklenených nádobách. Takto uskladnený nápoj či jedlo si uchová svoju chuť a nebude cítiť „umelinou“. 
  5. Skontrolujte si hrnce, panvice či varešky – všetky kuchynské riady by ste mali mať bez teflónovej úpravy. Ak ich máte, vymeňte ich za keramický alebo sklenený variant, inak si do jedla pridávate ďalšiu prísadu navyše, o ktorú vaše zdravie určite nemá záujem. 
  6. Umelé osviežovače vzduchu a prípravky na odstraňovanie elektrostatického náboja s prídavkami syntetických vonných látok sú tiež nevhodnou alternatívou pre vaše dýchacie cesty. Pozornosť zamerajte na zdravšie možnosti. 
  7. Stavte na prírodnú kozmetiku, pretože koža je najväčším orgánom, čo sa týka rozlohy a keďže plní aj ochrannú úlohu, aby si ju mohla dobre plniť, preto potrebuje patričnú ochranu. Takže aj v tomto prípade sa oplatí čítať etikety a prípravky, ktoré obsahujú minerálne oleje, konzervačné látky, syntetické farbivá a pod. radšej nechať v predajni a siahnuť po prírodných šampónoch, mydlách, krémoch, zubných pastách či deodorantoch.
  8. Pri upratovaní siahnite tiež po prírodných alternatívach čistiacich prostriedkov. Pri upratovaní vám rovnako dobre pomôže ocot, sóda bikarbóna, peroxid vodíka či citrónová šťava.   

 

Zbaviť sa toxínov vo svojom okolí sa vždy oplatí. Naše telo sa nám za to odvďačí v podobe pevného a trvalého zdravia. 

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment