--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

5 dôvodov, prečo začať behávať

31.03.2018 | 3993x Zhliadnutie | Šport

Ak ešte stále neviete, ktorý šport je pre vás ten najvhodnejší, prečítajte si čo to o behu. Možno vás presvedčíme.

 

Stačí, ak máte správnu motiváciu. Alebo si ju nájdite v nižšie uvedených riadkoch. Nemusíte čakať, kým sa zlepší počasie a ručička teplomera bude ukazovať plusové teploty. Behať sa dá v každom ročnom období. Mali by ste počítať s tým, že začiatky budú pravdepodobne ťažké. Každopádne, nemusíte po mesiaci zabehnúť hneď maratón.

 

Dôvod, prečo začať behať, si nájde každý

 

  1. Schudnete

Beh je šport ako každý iný, preto pri pravidelnom behávaní pôjde vaša váha prirodzene dolu. Ďalším bonusom bude pekne vyšportovaná postava, najmä zadok a nohy. Behanie totiž formuje veľký sedací sval a posilňuje tiež kvadriceps, t.j. stehenné svaly a svaly lýtka. Najmä ženy ocenia formovanie pásu a chudnutie v oblasti brucha.

 

  1. Zlepší sa vám nálada a zvýši chuť na sex

Pri behu, tak ako pri každom inom športe, sa do tela začnú vylučovať endorfíny, hormóny šťastia. Je preukázané, že ľudia, ktorí sa venujú behu zvládajú záťažové a stresové situácie oveľa jednoduchšie, ako tí, ktorí nerobia žiadny šport. Pri knísavom pohybe, na ktorom je beh založený, vypínate od starostí a doslova si vyčistíte myseľ. Prínosom pre mnohých je aj zvyšovanie sexuálneho apetítu vďaka zvýšeného prísunu krvi k reprodukčným orgánom.

 

  1. Ideálny šport pre srdce 

Pri behu dochádza nielen k znižovaniu tuku ale tiež krvného tlaku a k posilňovaniu srdcového svalu. Výrazne sa tým znižuje riziko infarktu a podľa posledných štúdií aj riziko mozgovej príhody.

 

  1. Beh = prirodzený anti-aging

Tento efekt ocenia najmä ženy. Beháte vonku, na čerstvom vzduchu? Odmení sa vám za to vaša pokožka, žiariace oči a postava ako prútik. Dôležité je staviť na pravidelnosť a výsledok sa dostaví čoskoro.

 

  1. Beh je zadarmo a tempo je na vás

Samozrejme okrem športového oblečenia a kvalitných tenisiek. Inak nemusíte platiť žiadne vstupenky, permanentky a pod. Vybrať si môžete aj čas, ktorú vám bude najviac vyhovovať. Tu samozrejme treba dbať na disciplinovanosť, aby ste neskĺzli k lenivosti. Tak ako pri každom športe, mali by ste dbať na pravidelnosť. Ak chcete behať správne a nie ste si celkom istý princípmi, môžete požiadať o radu odborníka.

 

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment