--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Jozefína Šottníková

Znova si môžem obliecť všetko, čo mám v šatníku

              Na prvú konzultáciu do Nutriadapt-u som sa prihlásila cez facebook s tým, že si nechám len zmerať moje hodnoty tuku a vody v tele a že sa možno dozviem niečo nové o sebe, o fungovaní môjho metabolizmu.

Nemala som pocit, že sa nezdravo stravujem alebo, že nemám dostatočný pitný režim. S pohybom to bolo horšie, toho som veľa nemala. Okrem chôdze do práce a z nej (spolu cca 3 km) takmer žiadny a aj to dosť nepravidelne. Ani zdravotne som sa necítila zle, len môj šatník, resp. šatstvo v ňom bolo časom nejaké menšie :)

 

              Po základnej diagnostike v Nutriadapt-e, ktorú som absolvovala s p. Ľubkou Majerovou, som sa dozvedela, že moja hmotnosť 62,5 kg bola síce v norme, t. z. v zelenej časti grafu, ale môj metabolický vek bol o 6 rokov vyšší ako môj súčasný fyzický vek 50 rokov. To sa mi vôbec nepáčilo, pretože ja som sa cítila samozrejme mladšie :)

V rámci konzultácie mi p. Majerová navrhla možnosť pokračovať v návštevách a konzultáciách v Nutriadapt-e, s čím som v prvom momente samozrejme hneď súhlasila.

Mojim cieľom bolo schudnúť aspoň 5 kg a na základe toho mi navrhla trojmesačný stravovací a výživový plán. Nasledovalo podrobné „vyšetrovanie“ týkajúce sa mojich stravovacích návykov, pitného režimu, pohybu, práce a zdravotnej oblasti, na základe čoho mi p. Majerová zostavila trojmesačný stravovací plán, ktorý mi predložila a všetko podrobne vysvetlila na nasledujúcej konzultácii.

              A mohla som začať na sebe tvrdo pracovať. A aj som začala. Jedla som 4 x denne, pila min. 2 litre vody a sem - tam  som si doma aj zacvičila „tabatu“. Zo začiatku som si všetko vážila podľa receptov, ale časom som sa naučila využívať aj mierku „počet lyžíc“, „počet plátkov“ a pod. čo bolo tiež v mojich receptoch uvedené. Mojou výhodou bolo aj to, že chuť na sladké som aj pred tým mala len výnimočne. Výsledok sa postupne začal prejavovať a už pri prvej kontrole bolo dole 2,6 kg tuku. Musím priznať, že v letných mesiacoch bolo veľa pokušení – grilovačky, hody a s tým spojené hodové zábavy, pivné festivaly a pod., ale s maličkými prehreškami, ktorých som sa prvý krát dopustila až cca po dvoch mesiacoch od začiatku môjho trojmesačného plánu, som to zvládla a schudla som nakoniec 6,6 kg a metabolický vek sa mi znížil na 48 rokov, čiže o 8 rokov menej ako som začínala.


Veľká vďaka za moje výsledky patrí samozrejme p. Ľubke Majerovej.

              Pocit, že si znova môžem obliecť všetko čo mám v šatníku a necítim sa stiesnene je skvelý. Neľutujem ani investované peniaze, ani čas, ktorý som strávila chodením na kontroly a konzultácie z Pezinka do Trnavy.

Ďalšie príbehy

Som na seba veľmi pyšná
Eva Grambličková, 62 rokov
Úpravou stravy k odbúraniu zdravotných problémov
Svetluša Gaborová, 64 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment