Aktuálne informácie k fungovaniu našich pobočiek nájdete tu.

Katarína Tomaníková

Za 6 mesiacov sa zo mňa stala štíhla, energická a sebavedomá žena

-9 kg

Svoj cieľ som dosiahla na 100 %

Do NUTRIADAPT som sa prihlásila, lebo som dúfala, že sa mi konečne podarí zbaviť nadbytočných kilogramov a že mi niekto poradí, ako sa správne stravovať. Moje očakávania sa splnili veľmi rýchlo a už v lete som sa cítila výborne. Odvtedy si hmotnosť v podstate udržiavam a zvykla som si na nové stravovanie, ktoré už beriem prirodzene a dúfam, že vydrží navždy. Veľmi som ocenila profesionálne poradenstvo z NUTRIADAPT.  

Za 6 mesiacov sa zo mňa stala štíhla, energická a sebavedomá žena. Cítim sa výborne a chcem naďalej pokračovať v novo nastavenom životnom štýle. Ako matka sa snažím zavádzať zdravé alternatívy už aj iným členom rodiny. 

Ďalšie príbehy

S tým, čo som pribrala v tehotenstve, som márne bojovala. Teraz mám o 20 kg menej a chudnem ďalej
Helena Vyvlečková, 43 rokov
-10 kg
Cítim sa zdravšia, sebavedomejšia a hlavne spokojnejšia
Mária Žembová, 49 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie na diaľku.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 minútovú konzultáciu na diaľku, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas bezplatnej konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom na diaľku ZADARMO.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment