Miriam Prokopová

Váha ako v osemnástke

Po prvej návšteve som si povedala, že to skúsim sama

Volám sa Miriam a mám 53 rokov. O Svete Zdravia som sa dozvedela od dcéry, ktorá bola objednaná na meranie do SZ. Hneď večer som si sadla k internetu a všetko pozisťovala. Prvý raz som SZ navštívila v roku 2017. Mala som vtedy 66kg. Po príchode domov som si povedala, že to zvládnem aj sama.

 

Po čase som sa opäť ozvala a vstúpila do programu

Vyskúšala som diéty, ktoré voľakedy fungovali. Dokázala som schudnúť 3-4kg. Každý mesiac som mala viac a viac až mi bolo všetko malé. To bol impulz na to, aby som to riešila s odborníkmi. Preto som sa objednala do SZ. Začala som 1.3.2019 v Malackách pri špecialistke Janke Antoničovej. Pri tejto metóde som nikdy nebola hladná a chutilo aj rodine. Bolo to moje najjednoduchšie a zároveň najpríjemnejšie znižovanie prebytočných kilogramov.

 

JETE A CHUDNETE. SUPER!!!

Pred návštevou SZ som bola stále unavená, stravovaním sa všetko upravilo a zostalo energie aj na športovanie, čo predtým neprichádzalo do úvahy. Vďaka správnemu nastaveniu stravovania a cvičenia, som dosiahla svoju métu a to bolo mať za päť mesiacov 54,1kg. Každý televízny program a knihy, ktoré boli o chudnutí, som pozerala a obdivovala ľudí, čo dokážu. Dokázala som to aj JA. Dúfam, že si tú vysnívanú váhu aj udržím.

Veľké Ďakujem Janke Antoničovej zo SZ v Malackách. Prajem veľa spokojných klientov, ku ktorým odteraz patrím aj JA.

Miriam Prokopová

Vek: 53
Výška: 163 cm
-11.8 kg
6 mesiacov
pred po
Hmotnosť 65.6 kg 53.8 kg
Obvod pásu 78 cm 76 cm

Ďalšie príbehy

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment