--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Mária Čurmová

Už som mala dosť svojich pribúdajúcich kíl

Nový začiatok

Celý môj príbeh sa začína jedným prelomovým dňom. Teraz sa určite pýtate, prečo prelomovým? Vďaka jednej krátkej, no natoľko údernej vete: "Pani Čurmová potrebujete schudnúť!!!" Zasiahlo ma to natoľko, že som si v hlave prehrávala dokola tie isté otázky: Ako začať? Za kým ísť? Na koho sa obrátiť? Teraz to už nebolo len kvôli štíhlej línií či úzkemu dokonalému zovňajšku. Môj stav bol vskutku alarmujúci. Mnohokrát som sa pokúšala striktne dodržiavať rôzne diéty, kúry, či iné. No nakoniec som to vyhrotila až k tzv. hladovkám, ktoré však bohužiaľ prešli do jo-jo efektu. Vo svojom vnútri som si uvedomovala, že niečo so mnou nie je v poriadku. A po tejto zlomovej vete, ktorá zaznela z úst viacerých mojich lekárov, som sa obrátila na novodobé postupy a hľadala som pomoc cez internet.

Už som mala dosť svojich pribúdajúcich kíl a všetkého, čo sa dialo okolo môjho zdravotného stavu. Ešte v ten deň som sústredene, no so slzami v očiach, hľadala pomoc. A napokon, keď už som takmer strácala nádej, pomoc prišla ako jasný blesk z neba. Našla som stránku NUTRIADAPT, ktorá má sídlo aj v Prešove. Ešte v ten večer som vypísala formulár. Po telefonickom dohovore s veľmi príjemnou asistentkou Luckou, sme sa dohodli na prvom konzultačnom termíne. A tak s mojou životnou oporou, manželom, sme sa vybrali k novému lepšiemu začiatku.

 

Lepší život

Ako sme tak sedeli s manželom a dívali sa na základné výsledky analýzy môjho tela, zostali sme obaja veľmi šokovaní. Tým, kam som sa dopracovala. Po prečítaní analýzy, sa všetky moje myšlienky sústredili len na to, že je to celé zle, že týmto smerom sa už nechcem viac uberať!!! Doslova a do písmena!!!

Naučila som sa jesť chutne, bez hladovania a piť dostatočné množstvo vody. Naučila som sa dodržiavať pravidelný účinný režim, ktorý mi predtým chýbal.

Každou návštevou – kontrolou v NUTRIADAPTE pod vedením príjemnej, usmievavej, podporujúcej, chápavej špecialistky Ivanky Drabiščákovej som neverila, nechápala, že sa mi konečne začal plniť môj vytúžený dlhoročný sen. A prebytočné kilá, z mojich 101 kíl, odchádzali a ešte stále odchádzajú každým dňom do zabudnutia. Nakoľko nemôžem cvičiť kvôli zdravotnému stavu, začala som s prechádzkami. Pomohli mi upratať nielen hlavu, ale aj telo. Povedala som si, že všetko sa dá, keď človek chce a ja som veľmi chcela. Nakoľko sa mi zlepšil môj zdravotný stav a to bolo mojím cieľom.

 

Stojí to za to!

Hoci to bola nákladná investícia, vrátila sa mi nevyčísliteľnou hodnotou. Veď predsa som investovala do svojho zdravia tela aj duše. A v takomto životnom štýle zotrvám a budem pokračovať aj naďalej vo svojom živote. Odporúčam to každému, kto si nevie poradiť, určite to STOJÍ ZA TO, veď posúďte sami môj výsledok.

Preto sa chcem veľmi pekne poďakovať tejto ušľachtilej inštitúcii, obetavému personálu a hlavne mojej špecialistke Ivanke Drabiščákovej a nakoniec mojej úžasnej rodine, že ma v tom podporovali, držali so mnou, fandili mi, verili mi, že to zvládnem. A ja som ich a hlavne ani seba nesklamala! Za to Vám všetkým patrí jedno veľké neodmysliteľné ĎAKUJEM.

Ďalšie príbehy

Podarilo sa mi schudnúť 11 kg, prehodnotila som svoje stravovacie návyky, prístup ku strave a pitnému režimu
Katarína Nováková, 44 rokov
Schudol som 16 kg tuku a cítim sa nielen lepšie ale aj mladšie
Ľubomír Ludvik, 51 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment