Jana Jánošová

Svet zdravia je jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote

Do Sveta zdravia som sa dostala vďaka internetu

Nemala som odvahu, ale nakoniec som sa telefonicky objednala na konzultáciu. Dnes si môžem povedať, že som spravila jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. 

Stále som mala vysoký cholesterol a vysoký krvný tlak. Aj keď som navštevovala pravidelne svojho lekára, dodržiavala som diétu, ktorú mi predpísal a podstivo som užívala lieky na cholesterol, nič mi nepomáhalo. Mala som aj nadváhu, s ktorou som bojovala stále, najmä po menopauze. 

 

Kilogramy šli postupne dolu

Osvojila som si jedálniček, s ktorým som bola nadmieru spokojná. Už po 2 mesiacoch boli viditeľné zmeny. Aj výsledky u lekára sa zlepšili na 1*.  Môj úspech v chudnutí vidím predovšetkým v pravidelných kontrolách s mojou špecialistkou Annou Krebs Artimovou, ktorá mi bola oporou a ktorá ma motivovala počas celej doby starostlivosti. Bola stále usmiata a vždy som ochádzala s ďalšou a ďalšou motiváciou a s radosťou som sa tešila na ďalšiu návštevu. Kilogramy šli pomaly ale s istotou dolu bez hladovania. 

 

Touto cestou by som sa chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať za ústretovosť a za ľudský prístup. Zmenil sa mi šatník, ale čo je hlavné, že sa mi zlepšil môj zdravotný stav a kondícia.

Veľká vďaka!

Janka J. 

Jana Jánošová

Vek: 54
Výška: 168 cm
-19.2 kg
12 mesiacov
pred po
Hmotnosť 88.9 kg 69.7 kg
Obvod pásu 110 cm 88 cm

Ďalšie príbehy

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment