--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Mgr. Miroslava Konrádová

To, čo skutočne zaberá je Vaša vôľa a rady a pomoc odborníkov.

 

Čo bolo Vašou motiváciou navštíviť našu výživovú poradňu?

Celý život som športovala, ale nikdy som nepatrila medzi tie "štíhle" ženy. Po pôrode syna v roku 1995 som schudla a so svojou postavou som bola maximálne spokojná. Vážila som 60 kg, mala som ideálnu postavu. Mám ťažké kosti a svaly, pravdepodobne som schudla zo svalovej hmoty... Napriek tomu, že som bola neustále v pohybe - cvičila som, hrala volejbal, plávala... Postavu som si neudržala. Nebola som tučná, ale moja váha stále kolísala. Od 65 do 70 kg. Stále to bolo celkom v pohode, ale spokojná som nebola. Po zmene práce som mala menej pohybu. Snažila som sa pravidelne jesť, ale nie vždy to  šlo. Večeru som niekedy mala dosť neskoro a to v stave, že už som bola hladná. Keďže som chcela schudnúť, na obed som si často dávala šaláty, na večeru cestoviny. Na olovrant som si dala ovocie s pocitom, že je to zdravé... Milujem ovocie, mám rada med. Keďže išlo o zdravý cukor, neriešila som koľko a kedy ho jem. Asi aj vekom a stresom sa stalo, že som sa začala horšie cítiť, stále som priberala a nič mi nepomáhalo. Na mail mi prišla ponuka na diagnostiku vo výživovej poradni, tak som si povedala, že to skúsim a uvidím.

 

Ako dlho ste riešili Vašu hmotnosť pred vstupom do programu?

Stále som riešila svoju hmotnosť - asi od puberty. Cvičila som, skúšala som rôzne zaručené prípravky a diéty. Aj som párkrát naletela na rôzne placebo. Chvíľu bolo vždy fajn, ale nakoniec si telo "zvyklo" a zas som začala priberať, dostavil sa JOJO efekt. Všade som čítala, že cvičenie je len 20% úspechu a strava 80%... Ale nech som robila čokoľvek, stravu som si nevedela nastaviť. A to som nesladila, nejedla veľa sladkého...  

 

Ako hodnotíte tých 12 mesiacov, ktoré ste absolvovali v našom programe? Čo Vám to dalo? (Čo sa Vám najviac páčilo? Čo bolo pre Vás najťažšie?)

 

Mala som veľkú motiváciu a po tom, ako som sa prvýkrát odvážila pred nástupom do programu ešte väčšiu. Vážila som 82kg a môj vek bol 48 rokov. Skoro som odpadla... Ani na chvíľu som nezaváhala. Po vypracovaní jedálnička som bola prekvapená koľko vecí, o ktorých som si myslela, že sú zdravé, mi nerobí dobre. Zistila som, čo mi škodí, kde všade sú cukry a aj to, kedy ich môžem prijímať a kedy nie. Začiatok nebol ľahký, ale po prvých výsledkoch bola motivácia ešte väčšia. Najväčším utrpením pre mňa bolo to, že som musela obmedziť ovocie, ktoré zbožňujem. A šaláty... Zelené šaláty s olivovým olejom... to je to najťažšie s čím stále bojujem :-) Naopak, milujem smoothie rôznych typov. Príjemne ma prekvapili niektoré chute ako napríklad stopkatý zeler... :-) Inak som zvládla aj všetky typy detoxov bez väčších problémov... :-)

A ešte niečo. Rada pečiem... Najmä sladké kysnuté lupačky, buchty, plnené koláčiky... Musela som sa zaťať a nedať si. Spočiatku to bolo ťažké. Potom som si zvykla a tešila som sa z toho, že chutia iným. Aj ja som si dopriala... Ale len jeden kúsok v nedeľu ráno... :-) 

 

Kto Vás podporoval počas programu?

Všetci blízki. Moja mama bola tá, ktorá ma vyprovokovala k tomu, aby som do toho vôbec išla. Našli sa samozrejme chvíle, kedy mi ponúkali všeličo... od kúska čokoládky cez koláčik... Ale odolala som a oni pochopili... Podporovali ma aj tým, že si občas dali nejakú špecialitku so mnou a nemusela som im vyvárať nič špeciálne. Špeciálna vďaka patrí môjmu manželovi, ktorý so mnou prešiel celý jeden detox a celý čas ma podporoval a povzbudzoval. Nakoniec aj on vstúpil do programu a tiež  pekne napreduje:-)

 

Ako sa cítite po skončení programu?

Cítim sa výborne. Nie len preto, že som schudla 14 kg, ale najmä preto, že som sa naučila jesť a fungovať tak, aby som si váhu udržala. Ešte mám rezervy, cieľ, ktorý som si dala, som ešte nedosiahla, ale pracujem na tom a hlavne, viem ako na to. Viem ako, kedy a čo jesť, aby som nepribrala. Viem, čo si môžem pri mojom metabolizme dovoliť a čo robiť, keď "zhreším". Nemusím mať výčitky, že si občas doprajem pohár vínka alebo niečo sladké. Viem, čo mi robí zle a viem, čo mi robí dobre. Nie je to o diéte! Viem, že hladovanie nepomôže, ale naopak jedenie s rozumom áno. Viem, že nestačí cvičiť, ale že treba aj rozumne jesť. A viem, že každý sme iný a každému vyhovuje iná strava, iné množstvo pohybu a iný režim. Cítim sa oveľa lepšie. A aj moje výsledky z rozboru krvi sú lepšie. Moje telo drží vodu v rozumnej miere, netŕpnu a neopúchajú mi nohy. 

 

Dosiahli ste krásny výsledok.  Čo by ste odkázali iným, ktorí váhajú vstúpiť do programu a zmeniť svoj životný štýl? 

Určite všetkým odkazujem, že nemusia váhať a nemusia sa báť. Váš program je skvelý a skutočne pomáha. Tiež by som chcela povedať, že program nie je pre ľudí, ktorí v skutočnosti nechcú schudnúť a nechcú zlepšiť svoj zdravotný stav. Ale, ak niekto už dlho bojuje s nadváhou a zlým zdravotným stavom či inými problémami, vrelo odporúčam vstúpiť do programu a nechať si spraviť diagnostiku, začať sa podľa jej výsledkov a s pomocou odborníkov stravovať a využiť aj možnosť zapojiť sa do cvičenia s inštruktážnymi videami. To, čo skutočne zaberá je Vaša vôľa a rady a pomoc odborníkov. Ja im aj touto cestou ďakujem. Menovite p. Kataríne Ščambovej zo žilinskej pobočky, ktorá ma vždy vedela povzbudiť, podporiť a nasmerovať :-)

Ďalšie príbehy

Naučila som sa správne kombinovať vhodné potraviny, schudla som a zlepšil sa mi môj zdravotný stav
Jana Chomová, 53 rokov
Ďakujem NUTRIADAPT, lekár bol s mojimi výsledkami pri kontrole viac ako spokojný
Jozefa Šureková, 55 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment