--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Lívia Janštová

Som živý príklad toho, ako veľmi úprava stravy môže zmeniť postavu

-27 kg

Nikdy som nedržala diétu

Vždy som veľmi túžila mať hmotnosť, ktorú mojej výške a veku odporúčajú lekári. S obdivom a aj so závisťou som sledovala moje kamarátky, aké sú štíhle a krásne. Nikdy som nedržala diétu. Bála som sa, že si pokazím žalúdok. Pýtala som sa samej seba, prečo je to na tom svete také nespravodlivé. Jedni sú chudí, druhí sú tuční.

 

Bola som si vedomá, že ak to nezastavím, budem mať veľké zdravotné problémy

A takto roky ubiehali, ja som sa so svojou váhou zmierila a vravela som si, veď sme len raz na tomto svete. Prečo by som si nedopriala, čo mi chutí. Klobásky, slaninka, chlieb, rožky, pivo, čokoláda a najradšej o desiatej večer. No niečo neskutočné, ako som ničila svoje telo. A to nehovorím ako mi bolo potom zle a nemohla som dobre spať. Hovorila som si " Bože, keby som aj ja tak schudla ", a to bolo všetko, nič som pre to nespravila. Bola som si vedomá, že ak to nezastavím, budem mať veľké zdravotné problémy. A to som nechcela.

Na facebooku som si všimla ponuku na vypracovanie výživového plánu a metódu pre prirodzené a trvalé chudnutie bez hladu. Zaujalo ma to. Tak som nabrala odvahu, doma som nikomu nič nepovedala, a ozvala som sa. O niekoľko dní sme si telefonicky dohodli termín a začala som.

 

Pocit z prvej návštevy nebol veľmi presvedčivý

Mala som strach, myslela som si, že to nedokážem. Pocit z prvej návštevy nebol veľmi presvedčivý. To tak predsa nemôže fungovať, že si upravím stravu, budem ju zodpovedne dodržiavať a hmotnosť pôjde dolu! Ale prišli prvé výsledky a ja som začala tomu veriť. Bola som šťastná. Musím ale zdôrazniť, keby nebolo mojej špecialistky na zdravie, nikdy by som neschudla. Vďaka nej som spokojná so svojou postavou, so svojim životným štýlom a presvedčila som aj moju dcéru, že to ide a nie je to také bolestivé ako si mnohí myslia. Samozrejme začiatky sú ťažké, chce to pevnú vôľu a nedať sa odradiť, ak to zo začiatku nejde. Musí sa naštartovať metabolizmus a potom sa to rozbehne. Človek si musí uvedomiť, že to robí pre seba.

 

Viem, ľahko sa to hovorí, ale nech si to najradšej každý vyskúša na vlastnej koži. To sa nedá vypisovať všetko, čo som presne jedla, kedy, ako som si jedlo pripravovala, s čím som mala problémy. Málokto mi verí, že úprava stravy tak môže zmeniť postavu. Ale naozaj, ja som živý príklad.

Ďalšie príbehy

-12 kg
Ľutujem, že som do NUTRIADAPT neprišla skôr
Dáša Pavlíková, 65 rokov
BYŤ ŠTÍHLOU JE SKVELÉ! A CÍTIŤ SA DOBRE VO SVOJEJ KOŽI BY SOM DOPRIALA KAŽDÉMU
Katarína Brychtová, 54 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment