--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Lívia Janštová

Som živý príklad toho, ako veľmi úprava stravy môže zmeniť postavu

Nikdy som nedržala diétu

Vždy som veľmi túžila mať hmotnosť, ktorú mojej výške a veku odporúčajú lekári. S obdivom a aj so závisťou som sledovala moje kamarátky, aké sú štíhle a krásne. Nikdy som nedržala diétu. Bála som sa, že si pokazím žalúdok. Pýtala som sa samej seba, prečo je to na tom svete také nespravodlivé. Jedni sú chudí, druhí sú tuční.

 

Bola som si vedomá, že ak to nezastavím, budem mať veľké zdravotné problémy

A takto roky ubiehali, ja som sa so svojou váhou zmierila a vravela som si, veď sme len raz na tomto svete. Prečo by som si nedopriala, čo mi chutí. Klobásky, slaninka, chlieb, rožky, pivo, čokoláda a najradšej o desiatej večer. No niečo neskutočné, ako som ničila svoje telo. A to nehovorím ako mi bolo potom zle a nemohla som dobre spať. Hovorila som si " Bože, keby som aj ja tak schudla ", a to bolo všetko, nič som pre to nespravila. Bola som si vedomá, že ak to nezastavím, budem mať veľké zdravotné problémy. A to som nechcela.

Na facebooku som si všimla ponuku na vypracovanie výživového plánu a metódu pre prirodzené a trvalé chudnutie bez hladu. Zaujalo ma to. Tak som nabrala odvahu, doma som nikomu nič nepovedala, a ozvala som sa. O niekoľko dní sme si telefonicky dohodli termín a začala som.

 

Pocit z prvej návštevy nebol veľmi presvedčivý

Mala som strach, myslela som si, že to nedokážem. Pocit z prvej návštevy nebol veľmi presvedčivý. To tak predsa nemôže fungovať, že si upravím stravu, budem ju zodpovedne dodržiavať a hmotnosť pôjde dolu! Ale prišli prvé výsledky a ja som začala tomu veriť. Bola som šťastná. Musím ale zdôrazniť, keby nebolo mojej špecialistky na zdravie, nikdy by som neschudla. Vďaka nej som spokojná so svojou postavou, so svojim životným štýlom a presvedčila som aj moju dcéru, že to ide a nie je to také bolestivé ako si mnohí myslia. Samozrejme začiatky sú ťažké, chce to pevnú vôľu a nedať sa odradiť, ak to zo začiatku nejde. Musí sa naštartovať metabolizmus a potom sa to rozbehne. Človek si musí uvedomiť, že to robí pre seba.

 

Viem, ľahko sa to hovorí, ale nech si to najradšej každý vyskúša na vlastnej koži. To sa nedá vypisovať všetko, čo som presne jedla, kedy, ako som si jedlo pripravovala, s čím som mala problémy. Málokto mi verí, že úprava stravy tak môže zmeniť postavu. Ale naozaj, ja som živý príklad.

Ďalšie príbehy

Pod vedením odborníkov som za šesť mesiacov schudla 8 kg
Zuzana Oravcová, 64 rokov
Moja hmotnosť išla dole úplne sama a bez trápenia
Mária Kohautová, 36 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment