--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Martin Méry

Schudol som dve konfekčné veľkosti

-24 kg

Išiel som do toho, aby som zhodil nadbytočné kilogramy, aby som sa lepšie cítil a naučil sa správne a pravidelne stravovať

Táto výzva bola pre mňa úspešná, splnila moje očakávania. Myslím, že je to aj patrične vidieť na mojej postave, schudol som 24 kg a išiel som dolu o dve konfekčné čísla! Všetko prebehlo v poriadku, zo strany NUTRIADAPT a výživovej špecialistky Veroniky, až po spoluprácu s trénerom, naozaj super. Napriek tomu, že som gurmán, dodržiaval som všetky odporúčania. Našiel som si čas na seba a jedlo, dodržiaval som 3-hodinové rozostupy, myslel som na to, aby som mal pri sebe vhodné potraviny, keď na mňa príde hlad a naučil som sa dostatočne piť. 

 

V chudnutí by som rád pokračoval

A preto určite budem naďalej cvičiť, aby som doladil nejaké nedostatky, a konzultácií s Veronikou sa tiež neplánujem vzdať. Je to výzva aj do budúcna. Moja aktuálna hmotnosť je 107 kg z pôvodných 131 kg, takže si myslím, že zmysel to rozhodne malo.

Ďalšie príbehy

-8 kg
Som veľmi spokojná, pretože som schudla a aj zdravotne sa cítim lepšie
Jana Pekarová, 66 rokov
-15 kg
Dá sa to aj po menopauze
Alena Baránková, 58 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment