--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Iveta Benedikovičová

„Schudni, je to v hlave“

Veta, ktorá ma neskutočne vytáčala, keď mi ju moje dcéry hovorili. Jasné, že som schudnúť chcela, len som to nevedela dostať do hlavy. A kilečká pribúdali a ja som rástla a rástla. Ale nie do výšky. Do priestoru. A potom to prišlo.

 

Všetko sa to začalo na Vianoce

Dostala som od dcéry darček: návšteva poradne NUTRIADAPT. Samozrejme, že som sa urazila, lebo som si myslela, že aj keď som „tučná“, je to moja vec. Argumenty dcér „pozri sa na seba, nič pekné si nemôžeš na seba kúpiť, nevládzeš chodiť, strašne sa potíš, máš vysoký tlak, máš operované obe kolená“ som statočne ignorovala. Odpovedala som im, že v obuvi, v „kabelkárni“ a v zlatníctve mi je vždy niečo dobré. Jasné, že som v skúšobnej kabínke chytala amok, keď som si niečo skúšala a zo všetkých strán mi pretekalo sadlo. Nakoniec som súhlasila, že darovanú „poukážku“ do NUTRIADAPT využijem. Aj keď som bola presvedčená, že je to zbytočné, pretože som držala nespočetné množstvo diét pri ktorých som síce schudla, ale o niekoľko mesiacov som mala všetky kilá späť aj s niekoľkými bonusovými.

 

V deň D išla moja dcéra so mnou do NUTRIADAT

Po vstupnom  vážení som zostala zhrozená. Nie z kilogramov - úctyhodných 96 - lebo o tých som vedela. Ale hodnoty tuku, viscerálneho tuku a metabolický vek 88 rokov ma dorazili. A tak som do toho išla. Moja výživová poradkyňa pani Ľubica Majerová mi všetko perfektne vysvetlila, dostala som jedálniček, pokyny, čo môžem a čo nie. Mojou podmienkou bolo chudnúť sama so sebou, bez rôznych prípravkov, doplnkov stravy. Po preštudovaní jedálnička som si povedala, že koniec, končím. Bola som sklamaná, lebo som si myslela, že dostanem vypracovaný jedálniček na pol roka na každý deň. Presne napísané, čo na raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru. Z tých asi 12 receptov som si niečo vybrala, ale čo ďalej? Nakoniec som sa zamerala na vhodné potraviny a varila som si neskutočné mňamky. Kombinovala som povolené potraviny tak, že som sa naučila jesť veci, ktoré by som predtým nezjedla /ryby !!!, kuskus, bulgur/.

 

Na prvú kontrolu som išla s obavami

Mala som pocit, že som určite pribrala, keď som 5x za deň jedla, porcie veľké a nehladovala som. Výsledok ma potešil. Myslím, že som dala dolu 4 kg. Hovorila som si: „Ivet kľud, to sú len prežraté kilá, tie idú rýchlo dolu.“ Ale kilá išli dolu pri každej kontrole. Po 3 mesiacoch som schudla 12 kg. A pekne to pokračovalo. V skúšobnej kabínke som už nepadala do mdlôb a po piatich mesiacoch som si obliekala moju vysnívanú veľkosť / ešte šťastie, že mám už dospelé dcéry, lebo vždy som im hovorila: „Buďte radi, že nenosím veľkosť 40, lebo by ste boli hladné“. Dnes by už hladovali :)/.

Podarilo sa mi schudnúť 22 kilogramov, za čo ďakujem samozrejme sebe a mojej pevnej vôli / o ktorej som ani nevedela, že ju mám/. No hlavne ďakujem mojej výživovej poradkyni Ľubice Majerovej, ktorá ma naučila, ako dosiahnuť vysnívanú veľkosť číslo 40.

PS 1: Nie je nad pocit, keď vás rodina a známi chvália ako dobre vyzeráte a keď ste inšpiráciou pre iných – moje štyri kamarátky sú už klientkami NUTRIADAPT.

PS 2: Len nezaspať na vavrínoch a pokračovať v začatej ceste. Lebo je to beh na dlhé trate.

Ďalšie príbehy

Máme to vo svojich rukách
Natalia Raupach, 37 rokov
Aj napriek zdravotným problémom mám 41 kg dole
Jaroslav Vondrák, 46 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment