--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Monika Miňová

Postupne som musela vymeniť celý šatník :)

Motivovavala ma švagriná

Raz mi moja známa povedala, že k 50tke si dala darček, schudla a veľmi výrazne. Stala sa z nej iná žena a aj zdravotné problémy sa stratili. Ja som rok, čo rok nebola len staršou, ale aj o kilo ťažšou, aj keď som celý život športovala a myslela si, že mňa sa to ešte netýka a mám to pod kontrolou. S prichádzajúcou menopauzou pribudli pre mňa neznáme pocity, ale aj následky na hmotnosti. Švagriná navštevovala pobočku Nutriadapt Prešov, kde sa postupne učila meniť svoj životný štýl. Pomaly sa nám menila pred očami a začala vyzerať úžasne. O svojich nových návykoch nám rozprávala tak zanietene, že ma motivovala, aby som začala niečo so sebou robiť. Kým som rozmýšľala, ako začať, tak presne na 50tku mi operovali koleno. Na PN po operácii som nepribrala, ale pár kíl som schudla. A to ma naštartovalo a začalo viacej motivovať, aby som sa zverila do rúk odborníkovi. Po prvých meraniach a výsledkoch som si nevedela predstaviť, že ako to zvládnem. Viem, že som dostala paniku a stres z toho, že ako si mám pamätať a zosúladiť všetky tie pokyny a najmä ich dodržiavať, čo a kedy nakúpiť, čo s čím v jedálničku kombinovať, ako si zorganizovať celý čas. Bolo veľa otáznikov. No vďaka mojej poradkyni Zuzane Bakaľarovej, som to zvládla. Vždy mi ochotne poradila, usmernila, vysvetlila všetko, na čo som sa pýtala a povzbudzovala ma. Ak si nájdete systém a najmä ak prijmete a pochopíte všetky dobre mienené rady, tak to ide. Kilá sa postupne strácali a výzvy v podobe nových jedál sa stali súčasťou môjho života. Po každom meraní som sa odvďačila kúpou nejakej maličkosti na seba, lebo šatník som musela postupne začať meniť a to každú ženu poteší.

Čo je veľmi dôležité na tejto ceste, aby Vás rodina a najbližší podporovali a zdieľali s Vami Vaše malé-veľké pokroky a rešpektovali zmeny, ktoré súvisia najmä s Vašimi inými stravovacími návykmi.

Ďakujem všetkým, že ste tu boli pri mňa a so mnou na tejto ceste premeny. Ukončením programu, môj nový život ešte len začína.

Ďalšie príbehy

Človek si stále hovorí, že to nie je tak hrozné. Ale keď dôjde na fotky z dovolenky...
Marta Tonarová, 34 rokov
Som veľmi spokojná, pretože som schudla a aj zdravotne sa cítim lepšie
Jana Pekarová, 68 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment