--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Roxana Julieta Cascone

Skúsila som rôzne diéty, pri ktorých som schudla, ale vždy nasledoval jo-jo efekt

Postupne, bez toho, aby som si to uvedomovala, som priberala. Spolu s priberaním prišli aj zdravotné problémy, vrátane bolesti chrbta, kŕčových žíl, neustáleho pocit únavy a zlá nálada.

Skúsila som rôzne diéty, pri ktorých som schudla, ale nevydržalo mi to dlho a kilá išli opäť hore. Jedného dňa v práci mi kolegyňa dala vašu tyčinku. Povedala mi niečo o NUTRIADAPT a mňa to zaujalo, takže keď som sa vrátila domov, začala som pátrať na internete. O týždeň neskôr som vyhľadala najbližšiu kliniku NUTRIADAPT a dohodla som si schôdzku.

Keď ten deň nastal, bola som veľmi nervózna a v rozpakoch, avšak špecialistka sa mi veľmi ochotne venovala a všetko mi vysvetlila. Spočiatku to bolo pre mňa ťažké, pretože som musela odložiť svoj sedavý život, vášeň pre sladkosti a nezdravé jedlo. Našťastie mi veľmi pomohol môj manžel, ktorý ma v celom procese povzbudzoval a podporoval. Dokonca sa pripojil k môjmu cvičeniu a prechádzkam po okolí, čo mi uľahčilo chudnutie. S uplynutím pár týždňov som sa cítila oveľa lepšie. Začala som si osvojovať zdravé stravovacie a kuchárske návyky podľa jedálnička na mieru. Bola som presvedčená, že je to najlepšia voľba pre moje zdravie, zmeniť samu seba a mať rada svoje telo.

 

Po 10-mesačnej ceste som schudla 22 kíl! Nielenže som dosiahla cieľ, ktorý som si stanovila na začiatku, ale tiež som zmenila životný štýl, vďaka ktorému sa každý deň cítim istejšie a sebavedomejšie. Zmena cítim nielen navonok, ale aj vo vnútri. Veľké ďakujem patrí aj mojej špecialistke, ktorá ma svojou profesionalitou viedla a držala na tejto ceste, a poskytovala mi rady, ktoré boli veľmi užitočné.

Môžem vám povedať, že k cieľu je potrebná vôľa a úsilie, avšak stačí si veriť a všetko bude možné!

Ďalšie príbehy

Ľutujem, že som do NUTRIADAPT neprišla skôr
Dáša Pavlíková, 67 rokov
V spolupráci s klinikou budem naďalej pokračovať k dosiahnutiu svojej vysnívanej hmotnosti
Marcela Mikušová, 40 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment