--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Hong Ngo

Po pôrode som pribrala 25 kg. Teraz som veľmi spokojná. Všetci tvrdia, že vyzerám mladšie

Po pôrode som pribrala 25 kg a moje sebavedomie išlo pomaly dolu. Nielen, že zmenu vidíte sami, ale ak počúvate od známych, ako som veeeeeľa pribrala, na sebavedomí to tiež nepridá. Zaujímavé je, ako s pribúdajúcou hmotnosťou prichádzajú tiež zdravotné problémy. Často som bola unavená, zle sa mi dýchalo a bolelo ma na hrudi. To všetko ma donútilo prísť na vstupnú konzultáciu do poradne NUTRIADAPT. Nechala som si urobiť rozbor krvi, kde mi ešte k tomu zistili, že mám vysoký cholesterol a viscerálny tuk a metabolický vek 41! V tej chvíľke som sa rozhodla. Budem sem chodiť a urobím niečo s mojím stavom za akúkoľvek cenu.

Pridala sa aj celá rodina

Chodenie na pravidelné konzultácie mi veľmi vyhovovalo. Slečny sú profesionálky vo svojom odbore. Riadila som sa podľa pokynov mojej výživovej špecialistky a kilá šli dole uplne prirodzene! Veľa ma naučila - hlavne na čo si dávať pozor pri nakupovaní potravín. Bola milá a ochotná všetko vysvetliť. Najťažšie bolo vidieť ostatných jesť nezdravé produkty, ktoré som sa musela odnaučiť konzumovať. Pomaly sa ku mne pridávali ostatní z rodiny, pretože som zakaždým pri jedle hovorila, ako to je nezdravé a ako sa to bude prejavovať na zdravotnom stave mojich milých. Nakoniec sa takto pridala celá rodina a začali sme sa všetci stravovať zdravšie.

Budem pokračovať ďalej

Prvú fotku som si zaobstarala až dva mesiace po začiatku programu. Vtedy som už videla výrazný úbytok hmotnosti, preto som sa konečne nechala odfotiť. Dnes už mám cca 12 kg dolu a nemôžem byť spokojnejšia. Metabolický vek už mám len 15 rokov. Ani neviete, aký elán vám dodá, keď zo svojho okolia počujete, že vyzeráte oveľa mladšie. Budem ďalej dodržiavať svoj výživový plán a snažiť sa byť v pohybe, ako len to vzhľadom k mojej sedavej práci pôjde. 

Ďalšie príbehy

Manžel a kolegovia v práci mi hovorili, že je vidieť, ako som schudla, a že mi to pristane
Petra Panská, 44 rokov
Môj zdravotný stav sa výrazne zlepšil a cítim sa oveľa lepšie
Milan Jaška, 56 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment