--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Peter Polák

Jedol som nepravidelne, väčšinou som bol celý deň v práci bez jedla a večer si doprial „hody“

S obezitou som sa stretal od svojich 5 rokov. Nikdy som tomu neprikladal veľmi veľkú váhu a hovoril som si, že niekto je silnejší, niekto naopak chudý. Nikdy som si nepripúšťal, a ani nevidel, alebo skôr nechcel vidieť, že by ma to malo nejakým spôsobom obmedzovať. Zlom nastal niekedy na začiatku minulého roka, keď každý krok do schodov bol pre mňa ťažší a ťažší, kedy ma aj krátka prechádzka dokázala unaviť, a doma som mal potrebu stále len spať.

Premýšľal som nad rôznymi možnosťami, pozeral som rôzne fitcentrá, skúšal som aj sám športovať, ale vždy mi to vydržalo chvíľu a vrátil som sa späť k môjmu zlému životnému štýlu. Jedol som nepravidelne, väčšinou som bol celý deň v práci bez jedla a večer som si doprial „hody“. Začal som ale pozorovať, že moja hmotnosť stúpa, a ja som sa za seba začal hanbiť. V lete, keď všetci chodili na kúpalisko, som bol ja zatvorený doma, pretože som sa nechcel nikde na kúpalisku vyzlečený ukazovať a čím ďalej tým viac som počúval, že so sebou musím niečo robiť, pretože takto to moje telo dlho nevydrží. A začal som hľadať na internete, kde by mi mohli pomôcť.

Pred návštevou kliniky som o zdravom stravovaní nevedel absolútne nič. Maximálne to, že človek má jesť pravidelne a vyvážene. Občas som skúšal nejaké zmeny v jedálničku, zhodil som pár kíl, ale po chvíli som zase prešiel na svoj starý životný štýl. V podstate som ale nevedel, ktoré potraviny sú pre mňa ideálne a ktoré nie. Jedol som, čo dom dal, a čas od času nejaký ten fastfood.

Na NUTRIADAPT som narazil na internete, keď som hľadal nejaké poradne v mojom okolí. Vlastne prvé, čo mi vybehlo, bol NUTRIADAPT. Dlho som nevyberal, pretože som vedel, že čím dlhšie budem hľadať, tým viac sa moje odhodlanie bude strácať. Ihneď som sa objednal na konzultáciu, a môžem rozhodne povedať, že to bol najlepší krok v mojom živote.

Moje pocity pred začiatkom programu a dnes? Do programu som šiel s veľkým očakávaním a aj s veľkými obavami. Nie snáď, že by som neveril, že by mi správny jedálniček a poriadok nedokázali pomôcť, ale neveril som sám sebe, že by som nový životný štýl a výživový plán dokázal dodržiavať. Nepatrím medzi ľudí s pevnou vôľou, ale vrhol som sa do toho po hlave a výsledky sa začali ukazovať už počas prvých mesiacov.

Vzhľadom na to, že som do programu vstúpil na začiatku pandémie, kedy sa potom postupne všetko zatváralo a nikam sa nechodilo, tak pre moje okolie sú zmeny oveľa viac vidieť. Stávalo sa mi dosť často, že ma okolie ani nespoznávalo a neverilo vlastným očiam. Veľa ľudí mi ani neverilo, že by som zo sebou niečo dokázal urobiť. Ohlasy, ako od priateľov, tak od rodiny, sú pozitívne a každý chváli, akou zmenou som prešiel.

Pokiaľ človek o nejakej zdravej výžive nevie, nič tak ideálne, ako zájsť za odborníkom, nie je. Ja výhody vidím vždy, keď sa pozriem do zrkadla, na staré fotky alebo stúpnem na váhu. Za celú dobu, čo som v programe, som žiadnu nevýhodu nenašiel, všetko je len pozitívne.

Ľuďom, ktorí majú rovnaký problém, ako som mal ja, by som odporučil, nech neváhajú ani minútu a začnú niečo robiť. Človek by nemal tento krok odkladať, tento krok môže predĺžiť život o x rokov. Rozhodne to za to stojí. Život má človek len jeden a o telo by sa mal starať.

Každému by som odporučil NUTRIADAPT, vďaka nemu som získal sebavedomie, som veselší a môj život je lepší. Určite by nikto nemal chudnutie odkladať, väčšinou to dopadne tak, že sa k tomu človek nedonúti.

Za mňa je to naozaj najlepšie rozhodnutie v mojom živote a všade budem kliniku NUTRIADAPT vychvaľovať a odporúčať.

Ďalšie príbehy

Cítim sa zdravotne aj pohybovo lepšie
Adriana Marušiaková, 53 rokov
Schudol som 25 kg a nevidím dôvod vracať sa k pôvodnej životospráve
Jan Zunt, 37 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment