--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Jana Pekarová

Som veľmi spokojná, pretože som schudla a aj zdravotne sa cítim lepšie

Mám tú česť napísať a opísať, ako som sa rozhodla zhodiť moje nadbytočné kilá. Po Vianociach asi každý priberie, dobré jedlá, koláčiky, ktoré som zbožňovala a ktoré mi tak chutili. Ale zrazu som sa nezmestila do svojich obľúbených tričiek a vecí. Kúpila som si teda väčšie, lebo tie čo som mala, sa mi akosi zbehli. Avšak, necítila som sa dobre, tie pneumatiky na bruchu mi zavadzali. Chcela som schudnúť. Po dlhšej dobe som sa stretla s priateľkou, ona schudla za pol roka 15 kg, ale mne to tak ľahko nešlo.

Raz som našla na internete Vašu reklamu na vstupnú konzultáciu, našla som si kde v Trnave fungujete a zavolala som k Vám. Hneď sme si dohodli úvodné stretnutie, kde ma privítala milá a prívetivá pani Majerová. Dohodli sme sa na programe a od 15.2. som dostala knižku, v ktorej som mala podrobne rozpísané ako sa mám stravovať a cvičiť presne mne na mieru a môj vek. Začala som si variť podľa navrhnutých receptov, ktoré mi aj chutili a mala som toho niekedy až veľa, ani som to nezjedla. A stal sa zázrak, po dvoch týždňoch bolo kilo dolu a to ma ešte viac naštartovalo. Pomaly idú kilá stále dolu, schudla som po troch mesiacoch 8 kg. Som veľmi spokojná, lebo tá pneumatika z brucha tiež zmizla. A čo je ešte lepšie, že som neschudla zo svalstva ale naozaj zmizli tuky. Cítim sa veľmi dobre aj zdravotne. Zato všetko ďakujem Vašej špecialistke pani Majerovej, ktorá ma celú dobu motivovala a viedla tým správnym smerom. Ešte chcem spomenúť, že celú túto procedúru zdieľala aj moja dcéra Monika, ktorá mala tiež nadváhu, začala jesť so mnou tie jedlá, ktoré som varila, drží sa tiež pokynov a schudla aj ona 8 kg. Teší sa z toho a plánuje v tom pokračovať, lebo tiež chce chudnúť zdravo.

Dúfam, že si túto hmotnosť udržím. Teraz mám po troch mesiacoch 65 kg. Na začiatku som mala 73 kg, a keďže meriam 162 cm, tak som už mala nadváhu. Teraz už nepotrebujem chudnúť, iba si hmotnosť udržať. Mám pravidelnú stravu, hodnotnú a dobrú. Naučila som sa aj piť, dodržiavam pravidelný pitný režim a hlavne sa viac hýbem. Nie som unavená tak ako predtým, nič ma nebolí, skrátka je mi dobre a som šťastná a to vďaka Vám!

Ďakujem Vám aj celému Vášmu tímu!

Ďalšie príbehy

Kristínka na naučila ako si pripravovať jedlo, ako sa stravovať a ako čeliť nástrahám v stravovaní
Kristína Lacinová, 21 rokov
Cítim sa zdravšia, sebavedomejšia a hlavne spokojnejšia
Mária Žembová, 53 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment