--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Alena Nováková

Dnes už viem, že NIKTO za Vás NIKDY nebude chudnúť

Chudnutie bolo s určitými prestávkami súčasťou môjho života. Boli to skôr také krátkodobé úspechy, po ktorých jediný efekt bol jo-jo efekt :D.

Keď si zastupujúci lekár na kardiologickej ambulancii nezobral servítku pred ústa a vyjadril sa v tom zmysle, že síce je fajn, že mám dobrú kondíciu, ale moje srdce si to bude stále pamätať a ešte zopár nelichotivých slov vo mne nechalo dosť nepríjemný pocit, že s tým musím niečo urobiť a že do ďalšej návštevy o 6 mesiacov dám dole aspoň 10 kg. Pár týždňov na to som na sociálnej sieti našla odkaz na stránku NUTRIADAPT, ani neviem, čo ma na tom zaujalo, ale asi to, že neponúkali žiadne zázračné chudnúce preparáty. Po prvej návšteve som mala zmiešaný pocit, hlavne keď sa človek dozvie ako to s ním naozaj je. Nemyslím si, že to používajú ako zastrašovaciu zbraň, skôr je to o tom, že si to väčšina z nás nechce pripustiť a niektoré veci skrátka prehliadame.

Približne po mesiaci, a to boli medzitým aj Vianoce, som mala skoro o 6,5 kg menej, vedela som, že toto je tá správna cesta. Moja poradkyňa Ivana od prvej chvíle nastavila výborne môj jedálniček a pri každej návšteve som dostala nejaké tipy, čo áno a čo radšej vynechať alebo lepšie povedané, čo obmedziť. K tomu všetkému dostatočné množstvo pohybu a kilá idú pekne dole. Časom som si zvykla, že jem častejšie a v menších množstvách. Dokonca sa postupne vytratil aj môj problém s refluxom. Na kardiológii ma čaká kontrola a ak budú výsledky dobré, tak by som mohla mať aj vysadené lieky. Určite to bola super investícia do môjho zdravia.

NIKTO za Vás NIKDY nebude chudnúť. Nie je to o diéte, je to o zmene životného štýlu a nie len na pár mesiacov, viem že toto mi ostane už na celý život.

Ďakujem za pomoc mojej špecialistke za podporu a povzbudenia.

Ďalšie príbehy

Po pôrode som pribrala 25 kg. Teraz som veľmi spokojná. Všetci tvrdia, že vyzerám mladšie
Hong Ngo, 44 rokov
Najkrajší pocit som zažila, keď som sa zrazu dokázala zmestiť do môjho, farbou bohatého, starého oblečenia, dokonca aj z čias maturít.
Lenka Humeňajová, 38 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment