--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Marta Hrušková

Neverila som, že to môžem dokázať.

Bola som večne udýchaná, neschopná prejsť viac ako pár krokov, nehovoriac už o zohnutí sa za niečím v mojej záhradke. Bol problém kúpiť si oblečenie  alebo nebodaj ísť na kúpalisko v plavkách.

Hľadala som spôsob, ako by som z tohto neutešeného stavu mohla akosi vystúpiť. Nikdy som nedržala žiadnu diétu. Nechcela som žiadne nápoje na chudnutie, žiadne doplnky a ani vylúčiť niektoré potraviny zo stravy.

Náhodou som na internete našla stránku Nutriadapt, kde sľubovali chudnutie bez hladovania. Po prečítaní pár príbehov som bola pevne rozhodnutá to vyskúšať. Neverila som ale tomu, že to môžem dokázať. Opak je pravdou. Ide to, aj keď som tomu nedávala vôbec žiadnu šancu. Neveriacky som sledovala ručičku váhy ako sa postupne hýbe viac a viac smerom dolu k nižším číslam. Naučila som sa vychutnávať si jedlo. Objavila som kopec nových potravín. Nič ma nenafukuje, nemám útlm po jedle, som plná energie.

Veľmi mi vyhovuje, že si môžem zostaviť jedálniček z doporučených potravín podľa toho, na čo mám práve chuť, žiadne predpísané množstvá, či počítanie kalórií. Dodržiavam pitný režim úplne bez problémov. Mám pestrú stravu. Jem s potešením a bez výčitiek, čo  pred tým nebolo.

Čo sa týka cvičenia, stavila som na obyčajnú chôdzu. Denne prejdem odporúčaných 10.000 krokov a cvičím 5 tibeťanov. Mám radosť z pohybu a v záhradke mi to teraz ide od ruky.

Lepšie zvládam stres. Metabolický vek 72 rokov je už minulosť.

Vyhodila som celý šatník a s potešením chodím nakupovať oblečenie, teraz už konfekčnú veľkosť 40. V plavkách vyzerám skvelo a aj sa tak cítim. Som sebavedomá a hrdá na seba. Okolie ma poznalo úplne inú – tučnú, zatrpknutú, mrzutú... Užívam si života, teraz už o pár kilečiek ľahšia.

Netvrdím, že to bola ľahká cesta, ale tie kg a cm, čo postupne ubúdali, ma hnali dopredu.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani Eve Abrmanovej za podporu a veľmi cenné rady pri mojej úspešnej ceste za zdravím a celej mojej rodine za podporu a trpezlivosť.

P.S.: Mala som výčitky, koľko som do toho investovala, ale môj syn mi povedal: „Mama, toto boli tvoje najlepšie investované peniaze.“

Ďalšie príbehy

Konečne som sa dozvedela čo a kedy jesť
Lýdia Kožiková, 43 rokov
Už som mala dosť svojich pribúdajúcich kíl
Mária Čurmová, 47 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment