--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Helena Vyvlečková

Najhoršie bolo, že som si pomaly prestala dôverovať

Poslednou dobou som nebola spokojná so svojou hmotnosťou, ktorá sa vyšplhala až na 85 kg pri mojej výške 168 cm. Ani po psychickej stránke som na tom nebola príliš dobre. Pomaly som zistila, že doba, kedy som bola štíhla, plná elánu, je nejako preč. Pohľad do zrkadla mi nerobil dobre a navyše oblečenie je tvrdý sudca. Pekné kúsky z minulosti som radšej už vyhodila zo skrine. Najhoršie bolo, že som si pomaly prestala dôverovať. Je to taký zvláštny pocit, keď sa jednoducho hanbíte za to, ako vyzeráte. S pocitom, že už naozaj musím so sebou niečo urobiť, som dorazila do poradne NUTRIADAPT. Vysvetlili mi, ako to tu chodí, vykonali mi diagnostiky a určili najvhodnejší výživový smer. Veľa sme rozoberali môj nový jedálniček tak, aby mi chutilo, nebola som hladná a hlavne, aby príprava jedál bola pre mňa jednoduchá a praktická. Postupom času sme ho aj trochu upravovali, pretože som s ubúdajúcou hmotnosťou pridala aj viac pohybu. Teraz mám o 15 kg menej, som veľmi spokojná, cítim sa skvele a aj okolie si to všíma.

Veľmi by som sa chcela poďakovať mojej špecialistke za profesionálny prístup a za milé a ústretové rokovania kedykoľvek som prišla na schôdzku a tiež celému kolektívu z poradne NUTRIADAPT.

Ďalšie príbehy

-8 kg
Som veľmi spokojná, pretože som schudla a aj zdravotne sa cítim lepšie
Jana Pekarová, 66 rokov
-12 kg
Postupne som musela vymeniť celý šatník :)
Monika Miňová, 52 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment