--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Alena Nekvapilová

Na začiatku som mala o 25 kíl navyše, teraz sa môj život zmenil o 180°!

Posledné roky som sa cítila neustále unavená, pomaly mi začali opúchať nohy. Zadýchávala som sa, bolel ma chrbát, a nejako som rezignovala sama na seba. Všetko som to pripisovala (alebo skôr sa vyhovárala) pribúdajúcim rokom. Až som sa jedného dňa pozrela poriadne do zrkadla a povedala si dosť! Musím so sebou niečo urobiť, už ma nebaví kupovať si oblečenie, ktoré sa mi síce veľmi nepáči, ale zakryje partie, ktoré nechcem ukazovať. Mala som plný šatník krásnych starších kúskov a vždy som prepadala smútku, keď som sa do nich nemohla obliecť. Rezignovala som aj na základný pohyb, ako je turistika a dlhšie prechádzky, pretože ma všetko zmáhalo a vyraziť v lete na kúpalisko bolo pre mňa utrpením.

            Do poradne NUTRIADAPT som sa dostala náhodou, avšak s odhodlaním to nevzdať, dostať sa zasa do formy. Pri prvej návšteve mi urobili základnú diagnostiku organizmu a prebrali sme moje ciele. Vďaka Metabolickej diagnostike a výsledkom krvných testov mi bol určený pre mňa najlepší výživový smer a vypracovaný jedálniček, priamo mne na mieru. V priebehu chodenia do poradne sme s mojou špecialistkou preberali úpravy môjho výživového plánu, aby mi vyhovoval. Často som totiž v zhone a nemám čas na nejaké zložité prípravy jedál.

            Na celom chudnutí s NUTRIADAPT ma prekvapila jednoduchosť a ľahkosť, s akou kilá išli dolu. Bohužiaľ dnes sa na internete dozvedáte samé zaručené rady, čo jesť, nejesť, koľko jesť a pod. Ja som rada, že som na to spolu s mojou výživovou špecialistkou prišla. Bola mojou oporou, radcom a dodala mi odvahu vedomím, že v tom nie som sama.

Vďaka Kuchárke na mieru NUTRIADAPT už viem, ako sa stravovať, aby mi jedlo chutilo, nehladovala som a držala si svoju hmotnosť. Ako išli kilá dolu, prirodzene som pridala pohyb. Nie preto, že by som sa chcela trápiť, ale pretože to jednoducho ide. Obľúbila som si jogu, strečing, spinning a letné výlety na bicykli. Cítim, že mám oveľa viac energie, omladla som na tele, ale predovšetkým aj na duši. Je krásne pozorovať, ako mi okolie hovorí, že som omladla o 10 rokov. Ak ešte váhate, odporúčam vám, choďte do toho. Na konci sa vám život otočí o 180°.

Ďalšie príbehy

Schudla som 7 kg a môj krvný tlak sa upravil
Nadežda Paulusová, 67 rokov
Nutriadapt vrelo odporúčam každému, lebo toto nie je diéta, ale zdravý životný štýl
Anton Škrtel, 62 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment