--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Milan Paulo

Moja konfekčná veľkosť sa zmenila z XXL na L

-9 kg

Celý svoj doterajší život som mal problém s nadváhou. Ako každý s podobným problémom som vyskúšal neskutočne veľa „zaručených diét“. Samozrejme, že žiadna nefungovala. Čo sa vždy stalo Vám ani nemusím opisovať, určite to poznáte a viete čo je JO-JO efekt. Veľa vecí v živote sa deje na základe náhody a jedna takáto priviedla mňa do pobočky Nutriadapt v Trnave.

Telefonicky som si dohodol stretnutie a tak začala moja spolupráca s pani Ľubkou, ktorá bola mojou výživovou poradkyňou. Slovo poradkyňa je veľmi výstižné, pretože celé tri mesiace mi radila ako sa mám stravovať, čo môžem a čo nemôžem konzumovať.

Verím, že to so mnou nemala ľahké, ale výsledok si myslím stojí za to. Moja konfekčná veľkosť sa zmenila z XXL na L. Cítim sa výborne. Čo však považujem za ešte väčší benefit je to, že som sa naučil zdravo stravovať.

Za toto by som sa chcel pani Ľubke a aj firme Nutriadapt veľmi pekne poďakovať. Skutočne ste mi zmenili život a verím tomu, že energiu a čas, čo ste do mňa investovali, zúročím v ďalšom živote a už sa nevrátim do starých koľají.

Ešte raz Vám ďakujem.

Ďalšie príbehy

-26 kg
Doteraz sa mi podarilo schudnúť 26 kg
Jitka Zápotočná, 70 rokov
-34 kg
Sám som bol prekvapený z toho, ako to všetko zrazu ide
Milan Kormoš, 44 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment