--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Marek Varkoček

Žiadne hladovanie, iba zmena stravovacích návykov a skladby jedla

Po úraze kolena v apríli 2019 som sa vracal späť do zamestnania. V lekárskej správe som sa dočítal, že mám morbídnu obezitu. Táto informácia mi na guráži veľmi nepridala. Na prvej zmene mi hlavou preblesklo, že ak neschudnem, nedožijem sa dôchodku.

Ono sa to ľahko povie, ale horšie robí. Už v minulosti som sa niekoľkokrát snažil schudnúť, ale bez efektu. Takže bolo jasné, že bez odbornej pomoci to nezvládnem. Sadol som si k počítaču a hľadal. Prvé, na čo som narazil, boli rôzne prípravky a tabletky na chudnutie. Nič pre mňa. Chce to niečo ako komplexný program, krok za krokom. Hľadal som ďalej.

Potom som objavil NUTRIADAPT. To je to, čo hľadám. Najviac ma zaujali príbehy klientov. V duchu som im ticho závidel. Padlo rozhodnutie. Idem do toho. Objednal som si termín prvej konzultácie, skúsim a uvidím. Výsledky a pravda o mojom stave boli zdrvujúce.

Výživová poradkyňa mi všetko vysvetlila. Na klinike mi urobili diagnostiku a zostavili jedálniček. Vlastne ma naučili a stále učia jesť. Keď som prišiel na ďalšiu konzultáciu a schudol prvé 4 kg, bol to krásny pocit. Hovoril som si, to pôjde. Ale to hlavné bolo: ŽIADNE HLADOVANIE. Len zmena stravovacích návykov a skladby jedla. Keď som schudol prvých 20 kg, začalo si to všímať aj moje okolie.

To najdôležitejšie ale bolo, že aj ja som to cítil, predovšetkým na svojej kondícii. Menej ma boleli kolená, bedrá, lepšie sa mi chodilo, prestal som byť unavený, zadýchaný, pomaly a iste sa mi vracala energia a chuť do života. Začal som si to užívať.

Pravidelné konzultácie mi dodnes pomáhajú v tom, že človek má tendencie zabúdať a občas zase skĺznuť zlým smerom, ale vďaka denníku môžeme situáciu s pani poradkyňou konzultovať a chyby napraviť. V súčasnej dobe mám dole 48 kg a idem ďalej.

Začal som jazdiť na bicykli a vďaka tomu objavil novú záľubu, ktorá ma napĺňa a krásne vyčistí hlavu. Chôdza mi nerobí problém a tam, kde som jazdil autom, teraz chodím pešo. Môžem sa pozrieť do zrkadla a nehanbiť sa sám pred sebou. Môžem si kúpiť normálnu konfekciu, mám energiu a chuť do života, pocitovo som omladol tak o 20 rokov. Život je naozaj ľahší.

Keď to hodnotím s odstupom času, bolo to jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Je pravda, že pokiaľ si človek niečo zaplatí, tak k tomu pristupuje s väčším rešpektom, a najlepšie investované peniaze sú do svojho zdravia.

Vlastne sa mi splnil sen. Už nemusím ticho závidieť príbehom iných ľudí, ktorí mali podobný problém ako ja. Dnes píšem svoj príbeh. Príbeh pre vás, ktorí váhate. Verte, sny sa plnia.

Ďalšie príbehy

Mojou motiváciou bola zmena stravovacích návykov
Jaroslav Koťátko, 45 rokov
Najhoršie bolo, že som si pomaly prestala dôverovať
Helena Vyvlečková, 47 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment