--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Natalia Raupach

Máme to vo svojich rukách

-19 kg

Ak niečo chcem natrvalo zmeniť, musím to zmeniť od základov

Po vyskúšaní mnohých diét, sľubov z telky a internetu o zázračných a zaručených výrobkoch na chudnutie, ktoré aj tak nikdy nezaberú, som si povedala DOSŤ! Ak niečo chcem na tom natrvalo zmeniť, musím to zmeniť od základov. Od základných stravovacích návykov. Vedela som, že táto zmena nebude jednoduchá, vedela som aj to, že budem potrebovať odbornú pomoc. Vďaka mojej dlhoročnej kamarátke Janke, ktorá bola klientkou pána Tužinského a ktorá má viditeľné – výborné výsledky, som sa aj ja išla objednať na prvú diagnostickú konzultáciu. Po milej komunikácii s asistentkou Luckou som veľmi rýchlo dostala prvý voľný termín.

 

Diagramy z diagnostiky ma vyľakali a šokovali

Od prvej konzultácie som neočakávala žiadne zázraky, ale výsledky meraní, ktoré mi pán Tužinský odprezentoval ma poriadne šokovali. Bola to hotová katastrofa : -( Moja prvá myšlienka bola: "celé zlé" vedela som, že nie som "tyčka do fazule"! Ale diagramy z diagnostiky ma vyľakali a šokovali. A to ma nakoplo. Po šoku nasledovala očista, po očiste "DŽUNGĽA" doposiaľ nepoznaných slovných spojení. Zo začiatku som z nového jedálnička a kombinácií potravín mala poriadny "GULÁŠ"a chaos. S pomocou pravidelných konzultácií a nekonečných otázok a odpovedí som sa vypracovala na šampiónku☺ Šampiónku v čítaní potravinových obalov, šampiónku v kombinovaní vhodných potravín a to najdôležitejšie – ja som šampiónka.

 

Stojí to za to!

Po tejto zmene stravovania som si uvedomila, ako niektoré potraviny neprospievajú môjmu telu a vďaka poradni v Považskej Bystrici som pochopila a naučila sa princíp fungovania vlastnej "chemickej továrne" – môjho tela! Stojí to za to! Výsledky a úsmev na mojej tvári hovoria za všetko . Posúďte sami☺

Ďalšie príbehy

Najhoršie bolo, že som si pomaly prestala dôverovať
Helena Vyvlečková, 45 rokov
-29 kg
Schudla som 29 kg a zdravotný stav sa mi postupne upravuje
Stanislava Behilova, 60 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment