--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Mária Krivosudská

Na každej kontrole som videla nejaké zlepšenie

-10 kg

Už dávnejšie som sa snažila schudnúť, ale nedarilo sa mi. Našla som Vašu stránku kde ma zaujalo prvotné meranie a konzultácia. Špecialistka ma príjemne prekvapila a presvedčila ma, že aj v mojom veku 69 rokov sa to dá, tak som neváhala a začala som s programom. Jedálniček mi chutil, verila som mojej špecialistke, že toto je pre mňa dobré a robila som všetko, čo mi doporučila. Jedla bolo dosť a nemala som problémy zaradiť aj pravidelné cvičenie. Na každej kontrole som videla nejaké zlepšenie a to ma veľmi inšpirovalo v tom, aby som pokračovala. Po čase si to začalo všímať aj moje okolie, čo ma zase motivovalo. Zlepšila som si aj kondíciu a teraz zvládam oveľa viac. Bonus v mojich rokoch je to, že nemám žiadne zdravotné problémy, bolesti chrbtice, kĺbov a podobe, ako už väčšina ľudí v mojom veku máva.  

Pani Majerová mi pomáhala celú dobu, inšpirovala ma a vysvetľovala ako to v tele funguje a čo je pre mňa dôležité.

Do budúcna chcem takto pokračovať, osvojila som si jedálniček a v športe tiež plánujem pokračovať. Som veľmi rada, že som začala a určite doporučujem tento program absolvovať každému, kto má záujem so sebou niečo robiť. Môj cieľ bol 10 kilov dole, a toto som aj splnila !

Ďalšie príbehy

-12 kg
Postupne som musela vymeniť celý šatník :)
Monika Miňová, 53 rokov
-10 kg
Cítim sa zdravšia, sebavedomejšia a hlavne spokojnejšia
Mária Žembová, 51 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment