--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Iveta Kozáková

Ako som sa už nemohla na seba pozerať...

V jeden letný deň sme sa s dcérkou vybrali na výlet do Smoleníc. Samozrejme, že sme si urobili i pár momentiek, no po ich zhliadnutí som veru úsmev na tvári nemala. Nikdy som nebola štíhla, celý život bojujem s kilami navyše, skúšala som rôzne diéty, no vždy sa mi kilá vrátili. Hoci som mala aj pohyb, nejedla som vôbec veľa, stále som iba priberala. Naposledy som pribrala po operácii a menopauze, bolo treba si pomôcť hormónmi, čo sa odrazilo na postave. Váha vtedy vystúpila na nepeknú cifru 96 kg.

Niekto mi poradil homeopatiu. Po absolvovaní som zmenila stravu, dala dolu 3 kg, ale potom chudnutie zastalo a nič sa nepohlo vyše mesiaca. Na Facebooku som zazrela reklamu metabolickej poradne a povedala som si, že toto skúsim už naposledy a keď to nezaberie, končím a zmierim sa so svojím „veľkým“ telom.

Po konzultácii som do toho hneď šla. Prvé dva týždne som krásne zhodila a učila sa jesť vyváženú stravu, samozrejme navýšila som pohyb. Hoci to nebolo ľahké, príprava, váženie, vyberanie potravín pri nákupe. Časovo to bolo ozaj náročné, ale zvykla som si na doporučený druh stravy podľa jedálnička, dokonca mi jedlá naozaj aj chutili. Akurát som mala problém s porciami, boli veľké a ledva som to zjedla, nakoľko som nebola naučená veľa jesť. Kilá síce nešli už tak bombovo dolu ako na začiatku, ale pomaličky som sa dostala na stanovenú hranicu úbytku 15 kg. Síce sa aj počas tejto doby občas hormóny zahrali s hodnotami, ale váha stále ukazovala menej.

Veľmi potešilo a zároveň povzbudilo, keď mi ľudia začali vravieť, ako dobre vyzerám. Trošku som sa obávala vypekania a vianočných sviatkov, ale i keď sa ručička váhy troška dostala vyššie, po návrate k „mojej“ strave sa to pomaličky dalo na správnu koľaj. Musím sa priznať, že v niektorých momentoch som to aj chcela vzdať, ale vytrvala som s pomocou rád Ľubky Majerovej a chcem sa aj naďalej väčšinu svojho dňa riadiť jedálničkom. Naozaj veľa jedál mi z toho ozaj chutí.

Samozrejme, že ešte chcem latku hmotnosti posunúť ešte nižšie, verím, že s príchodom jari sa mi to bude dariť. Viem dobre, že modelka zo mňa nikdy nebude, ale mne stačí pocit spokojnosti s mojím telom.

Ďalšie príbehy

Už som mala dosť svojich pribúdajúcich kíl
Mária Čurmová, 47 rokov
Priberala som a psychicky som sa začala cítiť veľmi zle
Marcela Součková, 45 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment