--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Iveta Kováčiková

Mám o tri konfekčné veľkosti menej!

-15 kg

Vždy som bola nespokojná s mojou postavou. Vedela som celú teóriu o chudnutí, len horšia bola prax. Po dosť ťažkom životnom období som schudla 10 kg. To som sa cítila veľmi dobre. Vtedy som si povedala, že sa už nesmiem vrátiť späť! Ale asi po 9 mesiacoch bola moja hmotnosť naspäť a ešte aj niečo naviac. V dôsledku toho sa prihlásili aj zdravotné problémy súvisiace s trávením a to bol stále začarovaný kruh, z ktorého som vedela, že sa sama nedostanem.

Až raz som listovala na sociálnej sieti a vyskočila mi reklama na Nutriadapt clinic. Keď som si ju pozrela, vedela som, že to bude aj finančne náročné. Na vstupnú prehliadku bola akcia, tak som si povedala, že vyskúšam aspoň tú.

Čoskoro som mala pripravený osobný výživový plán na mieru. Moja výživová poradkyňa ma uistila, že s jej pomocou to zvládnem a schudnem. Za pol roka som schudla 15 kg! Cítim sa výborne, ľahko, plná energie a aj zdravotné problémy prestali.

Dúfam, že už budem chudšia a chudšia a budem si to udržiavať. Mám o tri konfekčné veľkosti menej a to je dôvod vymeniť šatník.

A čo bolo najťažšie?

Asi len prvé dva týždne, kým som si zvykla na pravidelné stravovanie a nejesť popritom všelijaké zbytočnosti.

K cvičeniu som sa ešte nedostala, ale myslím, že aj to časom príde. Milujem však rýchlu chôdzu na vyčistenie mysle.

NUTRIADAPT jednoznačne odporúčam všetkým, ktorí chcú schudnúť a zbaviť sa zdravotných problémov, hlavne kvôli odbornému prístupu milých ústretových špecialistov. Ďakujem!

Ďalšie príbehy

-17 kg
Chcela som zhodiť prebytočné kilogramy a zlepšiť svoj zdravotný stav a to sa mi podarilo!
Ingrid Vašková, 43 rokov
-15 kg
Schudol som 15 kg a cítim sa oveľa lepšie
Peter Vall, 58 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment