--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Katarína Nováková

Podarilo sa mi schudnúť 11 kg, prehodnotila som svoje stravovacie návyky, prístup ku strave a pitnému režimu

Nikdy som nemala postavu modelky. Ženské krivky som považovala za svoju prednosť, bola som na ne hrdá. Ostatných 10 rokov ma však sedavé zamestnanie dobehlo a moje krivky presiahli mieru prednosti a stali sa záťažou. Nemala som čas na žiadne športové aktivity, prechádzky boli viac sporadické ako pravidelné a jednorazové letné túry či zimné treky mi robili veľké problémy. Oblečenie, ktoré sa mi páčilo, mi bolo tesné. Po prekonaní Covidu sa pridružila i zvýšená dýchavičnosť a problémy s tlakom. Okrem toho ma začali prenasledovať problémy so žlčníkom a pankreasom, čo bol len dôsledok zlej životosprávy a absencie pohybu. Príliš veľa kofeínu, cukrov a vyprážaných jedál sa skrátka niekde muselo podpísať. Keďže zdravotné problémy sa stupňovali, hmotnosť a objem rástli a ja som už nebola ochotná kupovať si veľkosť oblečenia 2XL, rozhodla som sa niečo s tým urobiť. Cieľom bolo zlepšiť fyzický stav, znížiť hmotnosť, upraviť trávenie a rozbehnúť metabolizmus. Viackrát som skúšala rôzne „overené“ diéty, ale bez väčšieho úspechu. Chýbala mi pevná vôľa a neustále som sa sama pred sebou vyhovárala na nedostatok času.

Na internete som narazila na reklamu Nutriadapt a rozhodla som sa to skúsiť. Okrem dobrých recenzií u mňa zavážil i fakt, že služba bola spoplatnená a ja by som tak bola „nútená“ k väčšej zodpovednosti. Po prvotnej konzultácii som sa rozhodla skúsiť to. Musím povedať, že to nebolo zo začiatku jednoduché, ale bola som som odhodlaná vytrvať. S programom a jeho nastavením, konzultáciami, celkovou filozofiou a prístupom som bola nadmieru spokojná. Veľmi oceňujem individuálny prístup a nastavenie jedálnička na mieru, možnosť konzultácii i mimo dohodnutých termínov cez email, ochota a profesionálne služby. Vďaka tomuto prístupu sa mi podarilo schudnúť takmer 11 kg bez väčšej námahy, a to formou úpravy stravy, cvičením. Chcelo to však i celkovú zmenu myslenia, nastavenia priorít a trochu plánovania. Prehodnotila som svoje stravovacie návyky, prístup ku strave, pitnému režimu a doplnkom stravy.

Dúfam, že sa mi podarí pokračovať v nastavenom trende a pomocou Nutriadapt získať cieľovú hmotnostnú kategóriu :)

Ďalšie príbehy

Kristínka na naučila ako si pripravovať jedlo, ako sa stravovať a ako čeliť nástrahám v stravovaní
Kristína Lacinová, 20 rokov
Schudol som 15 kg a cítim sa oveľa lepšie
Peter Vall, 61 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment