--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Ján Flídr

Lekár mi diagnostikoval vysoký krvný tlak, cukor, cholesterol a extrémne zvýšenú hladinu kyseliny močovej

Ako mladý chlapec som nikdy nemal problém s nadváhou. Ale postupom času sa so zvyšujúcim pracovným vyťažením zhoršovali moje stravovacie návyky a hmotnosť išla nenápadne pomaly hore.

Zlomovým obdobím bol november 2021. Zhoršil sa môj zdravotný stav – lekár mi diagnostikoval vysoký krvný tlak, cukor, cholesterol a extrémne zvýšenú hladinu kyseliny močovej. Zo dňa na deň som začal užívať päť liekov a v hlave som neustále premýšľal ako z toho von. Viem, že tieto lieky neliečia, ale iba udržujú hladiny v normále. V tom okamihu bola tá pravá motivácia niečo so sebou robiť.

Na začiatku mojej cesty chudnutia bolo uvedomenie si problému, ktorý mám a že mám začať konať. Moja hmotnosť vtedy bola 131 kg. Nikdy by som neskúšal rady z internetu o chudnutí alebo vlastné experimentovanie s diétami. Nemusí to vždy dopadnúť dobre alebo príde k jojo efektu. Navštívil som kliniku NUTRIADAPT a po úvodnej konzultácii som vedel, že je to presne to, čo hľadám. Aj keď počuť výsledky o svojom zdravotnom stave bolo úplne zdrvujúce. Výživový poradca mi všetko vysvetlil a načrtol, akou cestou sa vydať. Najviac sa mi páči, že chudnúť sa dá aj s bežnými potravinami, ktoré kúpite v obchode.

Keď som prišiel na druhú konzultáciu a schudol štyri kilá, bol to krásny pocit. Chcel by som upozorniť, že nejde o žiadne hladovanie, ale naopak jedla je viac a je rozvrhnuté po celý deň. A keď som schudol dvadsaťpäť kíl, začalo si to všímať aj okolie. Každý chcel rady, ako sa mi to podarilo. Vždy som ich odkázal na NUTRIADAPT, pretože viem, že na každého funguje úplne iný druh stravovania. Rovnako ako záleží aj na zdravotnom stave jednotlivca.

 

V súčasnej dobe mám dole 40 kg a všetko sa v mojom živote úplne zmenilo! Z lekárskeho hľadiska neberiem ani jeden liek a zdravotné výsledky mám oveľa lepšie. Aktívne som sa vrátil k nohejbalu, bicyklujem a v zime chodím behať. Keď všetko zhodnotím postupom času, navštíviť NUTRIADAPT bolo pre mňa veľmi dobré rozhodnutie. Veľká vďaka patrí môjmu výživovému špecialistovi, ktorý mi vždy dokázal poradiť a nasmerovať ma správnym smerom.

Záverom môjho príbehu by som chcel ostatným záujemcom, ktorí stoja pred týmto rozhodnutím, popriať hlavne pevnú vôľu. A pokiaľ sa rozhodnú investovať do programu na chudnutie, držte sa jedálnička a rád výživového poradcu.

Ďalšie príbehy

Najkrajší pocit som zažila, keď som sa zrazu dokázala zmestiť do môjho, farbou bohatého, starého oblečenia, dokonca aj z čias maturít.
Lenka Humeňajová, 38 rokov
Tušila som, že, keď zhodím pár kíl môjmu telu sa uľaví.
Dana Krištáková, 69 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment