--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Zuzana Salanciová

Ide to aj so zníženou funkciou štítnej žľazy

-14 kg

Človek bojuje o to, čo by chcel v živote dokázať

Je pravda, že vytúžená postava je sen každej ženy. Problémom je ako ju dosiahnuť, ako byť šťastná a hrdá a denne si vykračovať a povedať si waaau som dobrá, som krásna a vaše sebavedomie stúpa vyššie a vyššie. Moja váha presahovala pomaly 109 kg. 

Výsledky krvi ma naštartovali k zmene

Bola som u môjho endokrinológa, ktorý mi povedal, že urobí aj test na cukor. Súhlasila som a výsledok ma zarazil. Bolo mi do plaču. Povedala som si DOSŤ!!! Tak som hľadala, kto by mi mohol pomôcť získať vytúženú postavu a vrátiť stratené sebavedomie. Našla som na internete stránku NUTRIADAPT. Objednala som sa na prvé stretnutie s pani Majerovou, mojou konzultantkou.

Prvé váženie?

Skoro mi oči vypadli. Priznám sa, chcelo sa mi hrozne plakať, kričať a hnevala som sa sama na seba. Ako som to mohla takto pokaziť?! Pani Majerová ma upokojila, aby som sa nebála, že to spolu dokážeme. Dohodli sme sa na ročnom programe. Upravili mi jedálny lístok a už bolo na mne či to dokážem. Prestala som fajčiť a hneď som začala s programom. Od 10.5.2018 -10.5.2019 som schudla 16 kíl a idem ďalej, mám osobného trénera a pohyb je mojou radosťou, cítim sa úžasne a tak ľahko :-)

 

Doporučujem každej žene, nech sa viac na seba pozerá a stará o seba. S NUTRIADAPT Vám to pôjde ľahšie. Ďakujem NUTRIADAPT a mojej super konzultantke pani Majerovej ;-) 

Ďalšie príbehy

-16 kg
Ako som sa už nemohla na seba pozerať...
Iveta Kozáková, 58 rokov
-15 kg
Dostavili sa samé pozitívne výsledky
Mária Baltazárová, 80 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment